Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen UTÁLOM a hajam!! Rövid vállig érő göndör hajam van (inkább alul göndör felül hullámos) Ha megmosom azonnal vasalom ki mert gyűlölöm.Növeszteni akarom és tudom hogy nem kéne vasalnom.De ha "göndören" felkötöm még úgy is gáz...204nap múlva ballagok xd..Akarom hogy addig legalább nőne..Egy 20cm..Valami házi vagy valami olcsó megoldás amivel nőnee*.* Szóval a kérdéseim : Hogy nézzen ki normálisan a hétköznapokon?(fonni nem tudok) Hogy vegyem rá magam hogy ne vasaljam? Valami jó sampon? És valami hajnövesztő csodaszer. Hozzátenném kis fejem van.Ha a hajam megmosom úgy nézek ki mint egy oroszlán.....-.-

2016. nov. 26. 22:17
 1/4 anonim válasza:
Szaritsd ki egyenesre
2016. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltaaam,de kócos marad az egész és száraz és minden bajom..esetleg a tartós hajegyenesítés mennyire éri meg?
2016. nov. 26. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ettől nem fog megváltozni a véleményed, de azért leírom, hogy a göndör haj gyönyörű, és az benn az egyik legjobb, hogy azon kívül, hogy rendesen ápolod, semmit nem kell vele csinálni két hajmosás között. Semmi macera. Akkor egyszer kifésülöd vizesen, teszel rá hajhabot, megszárad és gyönyörű 4-5 napig. Persze ha nem tetszik neked, ez mit sem fog változtatni a véleményeden :) talán annyit tudnék tanácsolni, hogy használj ricinusolajat, az kicsit segít a növekedésben. Tökéletes sampon nem hiszem hogy van, olyat használj ami a hajtípusodnak megfelel. Például ha zavar hogy száraz és fénytelen, akkor próbálj ki egy száraz hajra való puhító sampont és mondjuk mellé fényesítő balzsamot. Például a shauma tükörfényes ragyogás balzsamja nekem bevált. Gondolom már ezerszer hallottad, és a könyökeden jön ki, de a sok vasalás elég ártalmas a hajnak. Töredezett lesz tőle a vége, és a töredezett haj lassabban nő. Próbáld meg szeretni a hajad úgy ahogy van. Nekem kb 1 sikerült ez. És azóta imádom. Csak megtanultam megfelelően kezelni, sok terméket kipróbáltam, mire megtaláltam azokat amik tényleg használnak. Egyébként nekem is vállig érő göndör hajam van :) remélem tudtam valamit segíteni. Nem vagyok fodrász, lehet hogy amit írtam szakmailag nem állja meg a helyét. Én csak a tapasztalataim szerettem volna megosztani veled :)
2016. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj,nagyon aranyos vagy köszönöm szépen <3 :) Beszerzek egy olyan balzsamot mindenképp! Megpróbálok megbarátkozni vele.További szép napot:)
2016. nov. 27. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!