Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam feketére...

Befestettem a hajam feketére és sokkal erősebb lett a hajam és dúsabb eddig is dús volt de most dúsabb lett szőke volt a hajam viszont akkor olyan volt a hajam mint a sepr most viszont szép dús lehetséges hogy a festéktől?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem úgy tűnik, hogy lélekben továbbra is szőke maradtál.
2016. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak a szín miatt hat dúsabbnak. Én nem hinném,hogy a festéktől.
2016. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A festéktől nekem is szép fényes és puha. Barna árnyalatokat használok.

Amikor szőkítettem akkor nagyon seprűs volt, fénytelen, csúnya.

Alapállapotban erős, vastagszálú, sűrű hajam van. A festés kicsit lágyít rajta, ami nekem direkt jól jön.

De a szőkítés nem tett neki jót. Úgyhogy azt soha többet :)

2016. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó ugyan így vagyok vele:)
2016. nov. 29. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Nincs ebben semmi fura vagy titok :) A szőkítés az ilyen. Mindenkinek tönkreteszik valamennyire a haját. Nem véletlenül nem ajánlja a legtöbb fodrász a sötét haj kivilágosítását.
2016. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A festés után 1-2 hétig nekem is mindig nagyon szép a hajam, fényes, selymes és egészséges, utána kezdd csak látszani, hogy azért az alja elég töredezett. Nem tudom a festék mit csinál vele, de egy darabig mintha "összetartaná" a hajat. :D
2016. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Tényleg "összetartja". Nekem is sokkal szebb a hajam feketén, mint anno szőkén pedig nekem a szőke az eredeti színe. Mégis úgy nézett ki, mintha folyton ápolatlan, száraz lenne, random hullámszerű dolgokkal itt-ott. Mióta befestettem, fényes, sima és egyenes, nem is törik annyira, mint régen.
2016. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!