Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dúsabb szemöldök? Lehetséges ez?

Dúsabb szemöldök? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szeretném dúsabbá tenni a szemölököm. Most csak halvány fekete, inkáb szürke szemcseruzával belehúzok egy két vonalat a szőrszálak közé és elkenem, hogy jobban kiemelje a szememet. Esetleg a szemöldök festés segítene? (sötétbarna szemöldököm és hajam van)
2010. júl. 30. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ne feketével húzz bele, hanem barnával.... akkor nem üt el.... amúgy a festéstől hullani fog, viszont a festék megfogja a bőrt és vastagabbnak tűnik ...

nekem szálazással van tetoválva.

2010. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj a szálazást nagyon jól megtudják csinálni:) És írtam, hogy inkább szürkével de barnával is beleszoktam húzni, de a szemölödköm már annyira sötét, hogy már-már fekete. De köszi a választ, jöhetnek még.
2010. júl. 31. 00:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem is festve van a szemöldököm, mivel elég gyér és eleinte még szenvedtem a szemöldök cerkákkal, deee így nyáron?! Elég gáz, szóval szerintem most így nyáron simán befesthetnéd, amúgy csak hosszú évek folyamatos festése után gyengül meg, mint a haj, nem 2-3 után.
2010. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és a szemöldök festék kb mennyi idő kopik le?
2010. júl. 31. 01:15
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi.. mennyi idő alatt kopikle, azt akartam írni.
2010. júl. 31. 01:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt ki kell próbálni, általában 700 Ft körül van.

Nekem mondjuk elég szar a bőröm:D Így olyan pár nap alatt most kopott ott, ahol nincs szőr, de a többi részen megmaradt. Szóval, nekem pont ott, ahol a szemöldököm van zsíros a bőröm, de fura, mert csak ott:D:D


Amúgy meg nincs összefüggésben a hajjal, tehát nekem a hajfesték megmarad rendesen, nem kopik le, szóval az arcbőröd teljesen másképp működik, mint a többi részen.



De mindenképp mondj igent az allergia tesztre. Ha normális a kozmetikus akkor mondani fogja, hogy ki kellene próbálni a nyakadon vagy a füled mögött. Tesómnak pl. nagyon durván bedagadt a szeme, meg ő amúgy is allergiás a hajfestékre.

2010. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:S:S köszönöm a válaszodat :)
2010. júl. 31. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!