Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti ha befestettétek a hajatok....

Elizabeth swan turne kérdése:

Ti ha befestettétek a hajatok. Valami sokkal világosabb színre akkor azt mikor csinaltátok? Mennyire ment tonkre vagy nem a hajatok?

Figyelt kérdés
Kort is pls

2016. dec. 2. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
hat nem tudom mennyire szamit sokkal vilagosabb szinnek, de 17 evesen kezdtem a barna hajam rezvorosre festetni. egyaltalan nem ment tonkre, mai napig is festem ( bar mar sotetebb vorosre ) , es semmi baja, egeszseges, a derekamig er.
2016. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mikort azt annyira nem értem, de 16 évesen festettem először barnáról sötétszőkére úgy hogy kiszivattam. Hát..nagyon jó minőségű volt a hajam eredetiben,úgyhogy nem lett vészes utána sem, de észrevehetően sokat roncsolódott, nagyon töredezett lett rövid idő alatt és sok hónap volt amíg helyreállt a lenövès után.
2016. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

15 évesen kezdtem el a középbarna hajam szőkíteni. Eleinte csak világosbarna melírok vtak benne, majd egyre egyre több és világosabb melír, 16 evesen már kb platinaszőke lett a hajam. Derékig érőből vállig èrőre tört. Mellesleg a világos már borzasztóan is állt.... nem tudom tiniként is h lehettem ilyen hülye, hogy pont a szőkét valasztottam, már akkor megbántam...

Most 23 éves vagyok, és mostanra sikerült újra derékig érőre megnöveszteni...7 év kellett hozzá.

2016. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem eredetileg sötétbarna hajam van.

16-17 éves korom között lett először befestve mézszőkére leszivatás nélkül rendes kémiai festékkel.

Nekem nem roncsolta a hajam állagát, ugyanolyan gyorsan nő,mint eredetileg (havonta festeni kell).

Ez a hajszín már olyannyira a "védjegyemmé" vált,hogy szerintem soha többé nem lesz már barna.

2016. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!