Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó krém narancsbőr ellen?

Valami jó krém narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

17 kiló súlyveszteség után láthatóvá váltak rajtam a narancsbőr jelei.

Eddig egy Avon krémet használtam,ami viszonylag segített,de sajnos már nem gyártják.

Kipróbáltam egy új fajtát,de az már feleannyira sem használ.

Kávés-kefires-mézes pakolást is próbáltam már, eddig ez vált be a legjobban,de ezt naponta alkalmazni elég hosszadalmas folyamat.

Nektek melyik készítmény használt?



2016. dec. 3. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzést kellene végezned.Bár gondolom diéta mellett biztos megvolt a rendszeres mozgás is.Méregtelenítened is kellene,mondjuk gyógyteákkal.Ezen kívül teljesen kizárni a lisztet,szacharózt.Belsőleg tudnál rajta változtatni.
2016. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Banán belsejevel dorzsold meg naponta kétszer. Tudom hogy furcsán hangzik, de állítólag hatásos
2016. dec. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Gratulálok a fogyásodhoz! Narancsbőrre helyes táplálkozás, sok vízfogyasztás és mozgás, hideg-meleg váltó zuhany is segíthet és nagyon hatásos a narancsbőr elleni tekercselő készlet, amit elég hetente kétszer használni. Egy óra alatt centik mehetnek le és tapintásra is feszesebb a bőr.Sok sikert!
2016. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!