Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, volt aki levágatta...

Csajok, volt aki levágatta derékig érő hosszú haját és megbánta?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12-15 éves koromig derékig ért a hajam.

Mindig volt belőle visszavágva egy kicsi,de nagyon gyorsan visszanőtt.

Most 18 leszek, már egy ideje lapockáig érőre vágatom a hajamat. Én őszintén sokkal jobban érzem így magamat.

A frizurámat is sokkal könnyebben és változatosabban tudom így megcsinálni.

2016. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2016. dec. 5. 18:38
 3/11 anonim válasza:
80%

Szia!

Én 13 éves voltam amikor fenékig erő hajam volt. A hátam közepéig levágattam, és nagyon megbántam sajnos, egy hétig sírtam miatta. Mostanra már a derekamig ér. :)

15/L

2016. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg egyáltalán, könnyebben kezelhető, és szebben is megtudom csinalni
2016. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Az igazán menők a kopasz lányok.
2016. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Én előbb lapockáig érőre vágattam, ami NEM rövid. Aztán vállig érőre. Most meg Ginnifer Goodwin-os, csak szőke.


Kedvesebbek velem az emberek, fiatalabbnak néznek, és rengeteg önbizalmam van. Addog mindig görcsöltem, hogy jaj, csak hosszú hajjal vagyok szép... aki csak hosszú hajjal szép, az valóban ronda.

2016. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem sokáig derékig érő hosszú hajam volt. Anyukám fodrász és Ő rábeszélt, hogy vágjunk egy kicsit belőle, mert olyan "semmilyen" volt a formája és ráadásul nagyon töredezett is volt a vége. Így aztán anyukám levágta vállig érőre. Először nagyon megbántam és furcsán éreztem magam, de végül is megszerettem. Pár hónap után úgy döntöttem, hogy még rövidebb fazonra váltok és így lett kb fülig érő. Ez viszont nagyon nem tetszett, mert valahogy nem állt jól és nem nagyon éreztem így jól magam. Anyukám szerint sem volt túl előnyös ez a frizura, ezért nem sokkal később ismét vágva lett belőle. Most pár centis, hátul felnyírt rövid hajam van.

Összességében valahol megbántam, de valahol nem. Előnye, hogy nincs vele macera, szóval egy darabig marad ez.

2016. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszi lányok!

Ha van még valasz/ vélemény, még johet :)

2016. dec. 7. 15:08
 9/11 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem nincs extra hosszú hajam, de mindent megtennék,hogy hosszabb legyen mint most, szóval én tuti nem vágatnám le ha a helyedben lennék :) Szerintem csak kicsit vágass belőle, ha unod valamilyen színűre fesd be, és utána majd látod hogy vágysz-e még rövidebb fazonra vagy nem.
2016. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem fenék alá ért (90 centis) hajam vt, 3 hete váltam meg tőle, így 15 év után(most 28 vagyok).

2 gyerkőc mellett csak a gond vt vele, mindig kontyba vt már az utóbbi 2 évben, szal egy hatalmas váltás vt ugyanis most csak az állam alá ér elől hátul pedig fel van szedve a tarkómig. 85 centitől szabadultam meg, baromi fura még mindig, de tetszik, és az is könnyít vmit a dologban h 2 rákos kislányt segíthettem ki csodaszép parókával. :)

Pár éve még inkáb vagattam vna le a bal kezem, mint a hajam, de most újra megtenném. :)

2016. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!