Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikinivonal szörtelenitésére...

Bikinivonal szörtelenitésére mit használjak, gyantát nem birom, megéri epilátort vennem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg szőrtelenítő krémmel; gyors, hatásos és nem fáj annyira!
2010. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit nem bírsz. A fájdalmat vagy allergiás vagy rá. Ha az első, akkor nem fogod az epilátort se bírni. Ha a második, akkor bejöhet, mert ki tudja, hogy a szőrtelenítő krémeket bírni fogod-e.
2010. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Probáltam de ugy hamar visszanő. És erösebb lesz a szőr
2010. máj. 1. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem epilátor fájdalmasabb mint a gyanta.:S nem ajánlom,főleg nem bikinivonalra.:S
2010. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csak kis területen kell, próbáld csipesszel!

Ha nem tartod cikinek, kozmetikusok is megcsinálják, profi módon, 5 perc alatt!

2010. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is fájdalmasabb az epilátor, mint a gyanta, mert a gyanta csak egy pillanatban fáj, de az epilátor meg szinte végig...De egyénfüggő. Ha más nincs, akkor marad a borotva. Igaz, már másnap szúrni fogsz, de gyors és fájdalommentes.
2010. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!