Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú, kevés hajból...

Vékony szálú, kevés hajból tényleg semmi frizurát nem lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Akármilyen hajat mutatok a fodrászomnak mindegyikre azt mondja, hogy ááá ehhez sok haj kell, mit képzelsz. És ennek mindig az lesz a vége, hogy levág kicsit a végéből aztán annyi.

2016. dec. 7. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
válts fodrászt! Én is az vagyok, tudom miről beszélek!
2016. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem,lehet. Rövidebb hajat ajánlom és használj,taft port vagy hajhabot esetleg tupirozd vagy tegyél bele hullámokat és ugy többnek tűnik.
2016. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A legegyszerűbb rövid hajra is azt mondja, hogy sok haj kell hozzá.
2016. dec. 8. 08:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már rég váltottam volna fodrászt a helyedben, ha elmegyek egy kis szalonba kikapcsolódni, akkor úgy szeretnék eljönni onnan,ahogy én elképzeltem és a fodrászom nem megjegyzéseket tesz,hanem megpróbál segíteni mindenben.


Múltkor is voltam egy fodrásznál 1 alkalommal, és tette a megjegyzéseit,amitől teljesen elment a kedvem. Azt mondta csak úgy tud segíteni a hajamon, ha derékig érőből levágja vállig.:) Mondtam neki szépen, hogy ne tegye, aztán végig vágta a fejeket, és belül valahogy erre gondolhatott, " igen töredezett a hajad b.....g nem tudom kifésülni", meg mondta hogy rossz drogériás termékeket használok, honnan a f.....ból tudja, hogy drogériás termékeket használok? Meg leb.....tt azért is, hogy régebben még fiatalabb koromban használni mertem Kallost, mert hogy az egy darabs..r. Amit persze én is tudok. Persze elmondhatja a véleményét, hisz ő egy szakember, de ilyen stílussal, ilyen lekezelően?

És ráadásul a fazon ugyanaz maradt, és felesleges volt akkor elmennem.:D Tök rossz volt utána a hajam, mindenki másnak tök jól nézz ki, nekem meg nem:(


Szerintem rengeteg fazon kihozható a hajadból, és néha tényleg kell szerezni egy jobb fodrászt, mert valaki már csak azért is rámondja, hogy ne csináld, mert lusta vagy nem ért hozzá eléggé.


Magyarországon a legtöbb fodrász (tisztelet a kivételnek) azt mondja, hogy a hajadon csak olló segíthet, és hogyha szőkíteni akarsz mikor roncs a hajad akkor egyből lebeszélnek, eközben külföldön meg olyan hajakat varázsolnak ilyen hajakból is, hogy le a kalappal! Szóval fodrász és tapasztalat kérdése! Lehet az új fodrászod még tanácsokat is tudna adni a hajaddal kapcsolatban.

2016. dec. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!