Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha rövid hajat akarok vágatni,...

Ha rövid hajat akarok vágatni, akkor mehetek férfi fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Most majdnem derékig érő hosszú hajam van és le szeretném vágatni rövidre. Nagyon egyszerű, rövid és nagyon fiús hajat szeretnék, amivel nem sokat kell foglalkozni. Arra gondoltam, hogy egy férfi fodrász talán jobban le tudná vágni nekem olyanra amilyet elképzeltem.

Nők is szoktak menni férfi fodrászhoz ilyen esetben? Van itt olyan aki rendszeresen férfi fodrászhoz jár, mert rövid a haja? A válaszokat előre is köszönöm!



2016. dec. 7. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az én hajam középhosszúra lett levágva, viszont a fodrászom férfi, és sokkal jobban bízok benne valamiért mint egy nőben.
2016. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az én fodrászom is férfi,nagyon jól dolgozik,szerintem simán mehetsz te is férfihez. :)
2016. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Most az a kérdés hogy férfi nemű fodrászhoz mehetsz-e, vagy olyan fodrászhoz aki férfihajakkal foglalkozik? Mert én speciel kétféleképpen is értelmezem:D
2016. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen... Nem a fodrász nemére gondoltam, hanem olyan fodrászra aki férfihajakkal foglalkozik és férfi frizurákat vág.
2016. dec. 7. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fodrásztól függ, hogy elvállal-e
2016. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem is fodrásztól függ. Ha kinéztél egyet, érdemes nála megérdeklődni, hogy mivel egy bizonyos fazonra vágysz, elvállalna-e attól függetlenül hogy nő vagy.
2016. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfi fodrász is simán levágja jól, ha pontosan elmondod milyet akarsz és a fodrász is ügyes
2016. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!