Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megmarad a nyoma?

Szerintetek megmarad a nyoma?

Figyelt kérdés
Vettem egy fűzőt, de megbántam. Nem vettem észre hogy nagyon szoros nem is látszott semmi nem is fájt de másnap véraláfutásos volt a derekam. Ez elmúlik? Egy helyen vér hólyag keletkezett. Tudom elcsesztem. Most tudok mást csinálni hogy alkohollal és hámosítóval kenem? Ha nem szolizom (amúgy sem) akkor várható hogy ott örökké tartó nyom marad. Amúgy utólag rájöttem hogy hülyeség. Normálisan, rendszeresen kell enni...

2016. dec. 7. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elmúlik, ne dramatizáld túl. Minden külső ok miatt keletkezett seb elmúlik, ha az ok megszűnik. Ha a cipő feltöri a sarkad, az talán örök életedre ott marad?
2016. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél úgy kétségbe esve! Persze, elmúlik. Lehet, nem törted be a fűzőt, nem szoktatok "egymáshoz", lehet, túl hirtelen, szorosan befűzted. Egy jobb -féle, minőségibb acélmerevítős, amit fokozatosan húzol szorosabbra jobb lett volna. (Csak feltételezés, de szerintem valami olcsóbb darab lehetett a "bűnös".) A fűző alá érdemes venni valamit, ne közvetlenül a bőrödhöz érintkezzen, ezzel a fűzőt is véded. Csak ésszel. szerintem ne add fel. Esetleg keress valami kényelmes darabot, ami minőségi, ne sajnáld a kicsit többet... mondjuk nézz szét itt: www.whatkatiedid.com Ha írsz nekik, segítenek is a jó méret, forma sat. kiválasztásában no és persze érdemes olvasgatni is.
2016. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és megnyugtató válaszokat.

Acélmerevítős és vettem alá valamit direkt.

Lehet csak pamutot szabad. Igazatok lehet kell egy kis idő mint a cipőnèl (tetszik ez a hasonlat.)

El is felejtettem "betörni".

Angliából érkezett, de elég nagy azért húztam meg annyira és így is maximumon van, csak középen tudom így behúzni. Jó lenne csak így nem az igazi. Mentek a zöld kezek.

Tényleg túlzásba viszem de mindig vigyáztam arra hogy ne legyek sebhelyes.

2016. dec. 9. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!