Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok tetszik nektek ha egy...

Lányok tetszik nektek ha egy férfi lent természetesen szőrös?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 09:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én már egy jóideje nem szőrtelenítem magam lent és 3-4 centis most. Nagyon zavaró ez a lányoknak? Elutasítanátok akár a szexet is emiatt?
2016. dec. 9. 09:42
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
A lányoknak tesókám teljesen mindegy, nem azt nézik hanem azt mit tudsz felmutatni! A többi kölcsönös azaz ő is enged ebbe abba és te is, ennyi, meg legyél jól kereső és jó megjelenésű.
2016. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

hát attól függ... ha csak kicsi szőrös, úgy, hogy szinte "egybefolyik" a hasával (a hasán is szőrös) akkor nagyon tetszik, és nem zavar.

De ha ránézve csak egy tömött szőrpamacsot látok, akkor viszont nagyon nem tetszik, és röhejes :-)

2016. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Inkább legyen rendesen karbantartva. Semmi vágyrombolóbb nincs annál, mint amikor 2 másodperenként szedegetni kell a szádból a szőrt...
2016. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-4cm kimondottan tud tetszeni. A dzsungel nem.
2016. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A 3-4 centi tökéletes. Engem az se zavar személy szerint, ha hosszabb. Annyi a minimum elvárásom, hogy ha szeretné, hogy szájjal csináljam neki, akkor ne a szőrszálak okozzák a halálomat fulladás gyanánt.
2016. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, viszont nő vagyok, nem lány. :)
2016. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a természeteset szeretem. Extrém szőrösödés esetén biztosan zavaró. De egy normális, természetes szőrzettel semmi bajom. Sőt, kifejezetten az tetszik. Sokkal férfiasabb nekem ránézésre, mint a csupasz.
2016. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha csupasz, meg akkor ha nem szedi le naponta teljesen simára, akkor szúr. Inkább legyen szőrös.
2016. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3-4cm már dzsungel. Nem ragaszkodok a csupaszhoz, de minimum trimmeljen a partner. 0,5-1cm az ideális.
2016. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!