Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Elise natúr kozmetikumokat...

Pap Viktória kérdése:

Az Elise natúr kozmetikumokat ismeri valaki? Nekem ajánlották, mert natúr termékeket használok már egy ideje, de szívesen kipróbálok más márkát is, hátha jobb, mint amit használtam eddig. De jó lenne róla, vele kapcsolatban tapasztalatokat olvasni.

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 19:55
 1/3 Jeneiné Kiss Dalma válasza:
Szia!Igen én ismerem és használom is őket,nagyon jók a termékek,nekem nagyon száraz volt a bőröm ,és néha ki ütéseim is voltak rajta ,de a tusfürdő,és a testápoló teljesen rendbe tette.Én merem bátran ajánlani,minden terméküket.
2016. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mohainé válasza:
Én is ismerem, megbízható magyar márka, 100% természetes alapanyaggal dolgozik. Több termékét használom, nagyon meg vagyok vele elégedve.
2016. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves Viktória ! Én kb.1 évvel ezelőtt találkoztam az Elise termékekkel,s azóta használom nagy szeretettel.Termékpalettájában tetőtől-talpig,kívül és belül mindent megtalálsz amire szükséged van.Csak ajánlani tudom,mivel natúr termékek és nem tartalmaznak semmilyen káros anyagot (SLS,stb) nagyon bőrbarát termékek. No és az sem utolsó szempont,hogy a család minden tagja számára (0-100 éves korig) készültek,és az ár-értékarány is kiváló.
2016. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!