Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet elérni hogy egy...

Hogy lehet elérni hogy egy barna haj is hamvas legyen?

Figyelt kérdés

Különböző hamvasító termékek vannak szőke hajra, valami nincs esetleg barnára is?

Úgy néz ki most sikerült egy olyan árnyalatú hajfestéket vennem amiben nincs vörös szín, de szeretném megőrizni ezt a remek tulajdonságát.

Ennél kicsit világosabb maga a festék:

[link]


2016. dec. 14. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Hamvas barna festéket kell venni :)

a hamvasító sampon nem sokat ér,tapasztalat.

2016. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Barna hajra nem is fog:D

Hát igen, maga a festék megvan, csak félek hogy egy idő után mégis kiütközik a vörös árnyalat, amitől már kitudnám tépni a hajam:D De olyan sok képet látok neten, hogy sötétbarna hajuk van, mégis olyan szép hamvas, fényes.

2016. dec. 14. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen,ez attól is függ,hogy a saját hajad mennyire vöröses,nekem alapból hamvas sötétszőke a hajam így nem volt nehéz a hamvasságot megtartani :D

De egy ideig én is szenvedtem vele,hennával festettem (sajnos) a hajam évekig és utána kellett egy 2 év mire végleg eltűnt.

2016. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hál' istennek eredetileg nincs benne vörös :D
2016. dec. 14. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Off: melyik ez a festék?:D
2016. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!