Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először szeretném leepilálni...

Először szeretném leepilálni magamnak ott alul?

Figyelt kérdés
Még soha nem szedtem ki ott a szőrt, elég nagy dzsungel van ott. Hogyan kezdjek hozzá? Miket tanácsoltok hogy ne fájjon annyira? Ott lent az összes szőrt leszedhetem vele? (Popsilyuknál, nagyajkaknál) Máshol mindenhol epilálom, most vettem rá magamat, hogy ott is leszedjem a szőrt, mert zavar már.

2016. dec. 16. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ha leszeded mazochista vagy. Egyszer probaltam, haaat olyan fajdalmat meg nem eltem at, pedig eleg sok mindenen atestem mar. Eros a szorzetem, kuszkodott vele a nagyon jo epilatorom. Elkapta, nem birt vele a motor, rangatta. Nagy nehezen kiszedte a nagyjat, de kb ugyanannyi csak beleszakadt. Verzett, csillagokat lattam, minden bajom volt. Pedig lidokaint is hasznaltam. Nem ajanlom. Ott inkabb borotva, vagy gyantaztasd le. Ha elgyengult a gyantatol, akkor megprobalhatod leepilalni.
2016. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy túl hosszú volt a szőr?
2016. dec. 16. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!