Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szebb lenne az arcom smink...

Szebb lenne az arcom smink nelkul, karakteres es nincsennek borhibaim, de annyira hozzaszoktam a sminkhez hogy nem merek anelkul jarni felek a valtozastol hogy mit szol majd a kornyezetem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne foglalkozz másokkal, olyan úgyse lesz hogy mindig mindenkinek megfelelj. Biztos lesz aki megdícsér, a pasiknak tetszeni fog hogy természetes vagy, de lesz olyan is aki megszól (lehet irigységből)
2016. dec. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sokkal jobban tetszik a természetes szépség. Főleg ha szép a bőröd és karakteres arcod van. Ha nem akarsz rögtön smink nélkül mutatkozni, használj először kevesebbet. Akkor alig fogják észrevenni a különbséget, csak azt, hogy milyen szép vagy.
2016. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Jártad-keltedben láthatod, hogy sok szép téglafal van, amit kár lenne vakolattal eltakarni!

Ha megszokásból csúnyítod el magad és nem mersz/akarsz változtatni ezen, akkor nincs mit válaszolni.

2016. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zöld kezecske,köszönöm a batoritasokat igy fogok tenni☺
2016. dec. 18. 09:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ismerőseid szerintem inkább örülni fognak, hogy nem sminkelsz.

Nincs félnivalód. :)

2016. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ismerősei pénzéből veszi a sminket? Ha a sminkem bármilyen irányban befolyásolná a barátaimat, nem lennének a barátaim.
2016. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!