Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoli krémeknek van hatásuk...

Szoli krémeknek van hatásuk vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy ebbolis csak a penzt szedik az emberektol. Valojaban tenyleg hatasosak vagy csak kamu az egesz ?
2016. dec. 18. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg, amiket a szolariumban lehet kapni nagyon jo minoseguek, de ahoz kepest dragak. Nem kell toluk nagy csodat varni, altalaban borvedo, gyorsabban barnulo, es dupla barnasag funkciojuk van.

En mindig veszek a rossmannban vagy dmben dr kelenes szolikremet az nagyon bevalt, van kisebb tasakos es nagy tubusos is, tobb alkalomra eleg.

2016. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyrészt nagyon drágák, másrészt nem tudhatod milyen hatású lesz a te bőrödön, én megjártam mert vettem egy "minden bőrtípusra" jó szoli krémet bent a szoliba elég drágán, bekentem magam, és egy napig rákvörös volt ott nagyon feltűnően úgy nézett ki mint egy égési sérülés emellett borzasztóan fájt is, viszketett stb...én nem ajánlom (és egy gyenge gépbe voltam)
2016. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!