Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanácsot szeretnék kérni, a...

Szilvia865 kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni, a hajammal kapcsolatban. Félhosszú és most jött el a holtpont, úgy érzem semmit nem tudok vele kezdeni. Növesztem még. Szőkére festett, de ez felejtős, és hullámos, lépcsőzetesre vágva. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Festett szőke teljesen? Vagy alapbol is valamennyire az?

Szerintem elsosorban hagyd beken, válassz sotetebb szint, a szoke nagyon roncsolja a hajat, hasznalj ricinusolajat. Nekem nagyonon bevalt komolyan!! Iszonyat csodat tett a hajammal. Megnőtt es fenyes.

De ez onmagaban nem eleg.

Ne fesd egy darabig, ne vasald tobbszor heti 2-3 alkalomnal.

Bar en heti egyszer vasalom maximum, jagyd zsirosodni. Szoval ne mosd 2-3 naponta. Inkabb 3-4 naponta. A haj zsirossaga taplalja a hajad. Ne szaritsd meg azonnal ha megmostad. Hagyd parologni belole a vizet legalabb 10-15percig! Ne hasznalj raw 10fele dolgot. Max sampont, balzsamot, es esetleg valami hovedot vagy keratinos sprayt ( abbol en a gliss kurt hasznalom. Nagyon jo)

A ricinusolajat ha kiprobalnad leirom hogyan kell. En mar kiprobaltam mindent amit a neten irtak.de csak ez a modszer valt be. Szólj ès megìrom Neked!! :)

Ha ki akarod szedni a festeket belole akkor c vitaminporral tedd, nem karositja, 2-3 hasznalattal kiszedi a festeket a hajadbol

2016. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Festett szőke,most látszik kb 2cm-s lenővés.Most alapból nem megyek ki sapi nélkül sem,annyira nem ezt fogják nézegetni:):)januárra terveztem egy "eü" vágást is. Szeretném el kérni a ricinus keveréket. Köszönöm szépen a tanácsokat!
2016. dec. 21. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Es festetnèd tovabb? Ha nem akkor c vitaminpor 2-3 alkalom utan kiszedi a hajfestèket a hajadból. :)

Nekem a feketèt tuntette el. Sajat hajszinen nem fog. :)

Epp ez az.. hogy keverèk van a neten mindenhol. Enis bedoltem. Aztan meguntam, hogy bekeverjem, melegitsem stb. Nyersen 2-3 evokanállal a hajamra kentem ( mell ala er) rovidebb hajra eleg 2 ek. Hosszabra 3-4 ek-val! Ne tegyel tul sokat. Kezd a hajtoveknel masszirozd bele, majd a hajvègekig ricinusos tenyèrrel tapogasd vègig a hajad. Hagyd rajta egy ejszakat, vagy par orat (legalabb 3-5óra ) ezt heti 1 max 2 alkalommal , majd ami nagyon fontos, MOSD KI ALAPOSAN! sok samponnal 2-3 szori oblotessel. Vegul balzsamozd. Ne szaritsd meg azonal, hagyd parologni a hajadbol a vizet ugy 15 percig! :) nekem 2honap utan mar nagyon nagyon segitett. :) ami fontos meg h ne mosd gyakran a hajad. Neha hagyd beken 4-5 napig bird ki. Legalabb havi 1-2szer. Mar az is valami! :)

2016. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem szeretném most festeni,mert most sokáig szőke volt. Melyik boltban lehet ezt a port megvenni?
2016. dec. 22. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért tegyen a szőke hajára c vitamin port???????????? Minek??????

Kedves kérdező! Nyugottan festheted szőkére a hajad csak álj át egy sötétebb árnyalatra. Nos mivel hullámos a hajad igy a rövid haj ezért nem jó mert ahoz hogy áljon valahogy mindig vasalni formázni kell. Legyél türelmes növezd meg. Használj pakolásokat ricinus olaj kokusz olaj stb hajvégapolo. És légyszi ne tegyél a szőke hajadra c vitamin port.

2017. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!