Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ebben a ruhában...

Szerintetek ebben a ruhában lehet esküvőre menni? A színe miatt kérdezem csak, a fazon tetszik, de feketét szeretnék. Vagy felejtős?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 25. 09:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a fehér tetszik még, de az meg még illetlenebb esküvőre...
2016. máj. 25. 09:51
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
NEm igazán, mert sem fehérben, sem feketében nem illik esküvöre menni, legfeljebb úgy lehetne, hogy fekete alsó, fehér felsörész - de két ruhát nem hiszem, hogy csak ezért megvennél.
2016. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Féltem, hogy ez lesz a válasz...

Azért még érdekelnek vélemények!

2016. máj. 25. 09:58
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
ne vegyél se fehéret, se feketét. de ez a ruha amúgyis borzalmasan ronda minden színben. keress valami mást inkább.
2016. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, csak kíváncsiságból: mennyi idős vagy? miért ronda a ruha? Nem kötekedés, semmi baj azzal, hogy nem tetszik, csak érdekel...
2016. máj. 25. 10:38
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

26 vagyok. azért ronda, mert egyrészt ez a fazon nagyon előnytelen, kb még a legjobb alakú lányon se áll jó. másrészt látszik az anyagán, hogy gagyi. harmadrészt pedig a nyakánál és derekánál nagyon csúnyák azok a minták.

én inkább valami ilyesmit választanék:


[link]

[link]

[link]

2016. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Az első tetszik, a másik kettő sem rossz, bár magamon nehezen tudnám elképzelni. Nézelődöm még, mert annyira én sem vagyok biztos abban a ruhában. Kár, hogy nem lehet felpróbálni.
2016. máj. 25. 11:02
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja, és tényleg fiatalabb vagy jó tizessel, mint én, sejtettem...
2016. máj. 25. 11:03
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Látszik az anyagán, hogy gagyi. Szerintem vegyél boltba, ne rendelj mert nagyon lutri. Ha meg nem zavar az anyaga, akkor menj el az ázsia centerbe, dögivel vannak ilyen ruhák, és még próbálni is tudsz!
2016. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%

Nekem sem tetszik, pedig sokkal közelebb vagyok a 36-hoz, mint a 26-hoz.

Ugyanazt gondolom róla, mint a 26 éves válaszoló. Olcsó kinézetű, gagyi, tapadós, vékony műszálas anyagból van, a stasszok csak még inkább rontanak rajta. Valószínűleg minden apró hibát csak még jobban kiemel. Semmilyen alkaton nem tudom elképzelni, hogy előnyös lehet.


Ha már nagyon onnan akarsz rendelni (bár szerintem túlárazott bóvlit kínálnak), akkor egy ilyet jobban el tudok képzelni esküvőre:

[link] (a színválaszték viszont elég gyér)

2016. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!