Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudom rendesen...

Dorcii405 kérdése:

Miért nem tudom rendesen kivasalni a hajam?

Figyelt kérdés
Úgy vasalom ahogy mondják, rétegesen lassan.Nővérem is vasalja és meg mutatta hogy kell de nem megy.Kivasalom 2 másodperc múlva szét áll.Nagyon göndör és spirálos a hajam de nem tudom kivasalni.Ötlet?
2016. dec. 21. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

a göndör hajat alapból nehéz vasalni. szögegyenes soha nem lesz. ez már csak ilyen.


még azt lehetne megpróbálni, hogy vasalás előtt hajlakkal ráfújsz és úgy vasalod ki. nem a legjobb a hajnak, de tartósabb az eredmény.

2016. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy nem merem mert sokan mondták hogy nagyon elrontom a hajam és a hajlakk bele ég a szálakba
2016. dec. 21. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ne is csinald lakkal, semmi ertelme. egy tipp: hajmosas utan hasznalj valamilyen hovedo sprayt, es szaritsd meg a hajad kefevel olyan egyenesre, amennyire csak tudod. majd ezt a kefevel egyenesre szaritott hajat vasald ki vasaloval. ne csinald mindig!!!
2016. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan, és lehet belőle szögegyeneset. Én előtte hajkefével kiszárítom viszonylag egyenesre, utána rakok rá garnier hővédő olajat és úgy vasalom ki vékony tincsenként. Milyen hajvasalód van? Szerintem az is sokat számít, nekem a remington vasalók váltak be
2016. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább gondorito hajhabot és örülj neki hogy olyan hajad van.

Én meg fizetek azért hogy legyenek hullamaim.

2016. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5-ös! Ott a pont!
2016. dec. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!