Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arc krémet használjak...

Milyen arc krémet használjak zsíros, miteszeres,30 éves bőrre? Hidratáló, tánc megelőzőre gondolok.

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya a bőröm, egyenletlen felszín, sápadság, tág pórusok és rengeteg mitesszer.

Ráadásul ráncosodni is kezdem.

Tudtok vlmi jó krémet?


2016. dec. 22. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyetlen krémet nem. De mondjuk BHA meg egy krém? Mekkora összeget szánnál rájuk?
2016. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En sokaig kiserleteztem, mire rávettem magam a bőrgyógyászra. Ha elobb teszem spòrolok ráncokat, időt es bizony sok pènzt. Ìrt fel arckrèmet ès gyógyszert.2 hónap alatt pikk pakk rendbe tett. A gyògyszert egy evig szedtem. Azota csak arckrèmet használom, ès 45+ ranckrèmet hasznalok. Meg minden nap vastagon kenek a szam kore es szemem kore sima nivea arckrèmet
2016. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az egészséges étkezés, minden vitamin és ásványianyag bevitele. Az vagy, amit megeszel. A zsíros ételek és az olajok, még az olivaolaj is okozhat aknét. Én Bepanthen krémet kenek a bőrömre, nekem ez vált be és csak nagyon kevés kell belőle, mert nagyon jól hidratál és jól felszívódik. Írd meg majd légyszi, hogy végül mi vált be. Köszi
2017. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!