Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem pattanásos vagyok, hanem...

Nem pattanásos vagyok, hanem mitesszeres. Elég sok van, pedig rengeteg kencét kipróbáltam, házi praktikákat, kozmit stb, nem használ semmit. A bőröm zsíros. Gondoltam arra, hogy csak vízzel mosok ezentúl arcot. Ez segíteni fog, vagy tovább rontja?

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Vízzel szerintem sokra nem mész.

Mennyi idős vagy ha megkérdezhetem? Fiú, vagy lány vagy?

Vannak azok a Black Mask-nak nevezett dolgok, azok elvileg pont az ilyen problémákra jók.

Lehet kapni Rossmann-ban 200 forintért 2 darab maszkot. Mindenféle van barackos, tenger ásványos meg ilyenek.

Igaz, hogy saját márkás, én személy szerint próbáltam és nekem nagyon sokat segítettek.

Mitesszerekre Avon-os krémet használtam. Most nem ugrik be a neve, valami Skin nevezetű. Szürke a doboza és a maszk vagy krém először fekete, aztán rászárad az arcra és le kell mosni. Hetente 2-szer kell nagyjából használni, de az segít. Árat nem tudnék mondani, de pár ezer körül lehet.

Azon nem gondolkodtál, hogy kozmetikushoz mész? Hátha ő többet tudna segíteni?

2016. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
15 vagyok, fiú. Voltam kozminál, nem segített szinte semmit..
2016. dec. 14. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!