Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem lehet ezt megérteni?...

Miért nem lehet ezt megérteni? Most mondjáték h velem van a baj.

Figyelt kérdés

5éve kb tiszta pattanás vagyok arcomon kicsit jobb helyzet de vállam, hátam teteje és mellkasom full barna-piros folt ezmiatt. Anyám meg nem hajlandó elvinni bőrgyógyászhoz.. Pár hónapig jártam de akkor is kb csak vitaminokat hagyott adni.. elmentem apámmal 1x akk adott a doki erősebb antibiotikumot mondta is h egyaltalán nem biztos h használni fog de ki kell próbálni ha nem használ ad másikat. Nem használt erre anyám bepattogot h hát nem megmondta, és most az az antibiotikum szétcseszte biztos a hormonháztartásom meg minden szar... És azóta vissza se enged menni mert h "allig van pár" Miért nem lehet felfogni h engem teljesen összetör h így nézek ki? És most mondjátok többi szülők h ti nem vinnétek el a gyereketeket ilyen helyzetbe... (anyagi gondjaink nincsenek szal erre sem lehet fogni h drága neki és sajnálja a pénzt)

Ilyen a bal vállam tájéka pl:

(bocsi magamnak fotóztam háttal lva ezért homályos és szar a kép de a azért szerintem eléggé látszik h mi a bajom...) (kozmetikushoz járok de ez szinte fölös mivel folyamat újratöltődik a faggyú (a barna foltok ilyen sebhely szerűségek amik néhány pattanás ut maradtak))

[link]



2016. dec. 23. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus....szegényem.Házi praktikákat próbáltál már?

Neke is hasonló volt a helyzetem még anno.Én mindig mézzel meg sudocremmel kenegettem mert ezek gyulládáscsökkentő hatásúak +a méz fertőtlenít.Kipróbálhatod a szódabikarbóna+citromlevet is ,mert az kifakasztja úgymond a pattanásokat,és valamennyi méreganyag ezáltal távozik

2016. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
a legerősebbtől amit adott alig halványultak picit házi cuccokon már 4éve tulvagyok..
2016. dec. 23. 23:48
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem bőrgyógyászhoz kellene menni, hanem hormonképet kellene nézetni.

Menzeszed rendben van? Mert ha ott nem OK valami, azt talán anyukád komolyan veszi... És lehet összefüggés.

2016. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
bocsi kimaradt 16f :D
2016. dec. 24. 00:03
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Egyedül is elmehetsz a bőrgyógyászhoz. A vitamin nem hülyeség, de jobb lenne minél többet természetes formában fogyasztani, kerülni a kakaós, zsíros, olajos, fűszeres ételeket. Ha antibiotikumot kapsz, szedj mellé probiotikumot is, az emésztőrendszer működését segítő bélbacik kiirtása is rontja a bőröd állapotát. A hormonális változásokon sajnos, csak az idő segít.:-)
2016. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
A lézeres kezelések segíthetnek a pattanás után maradt hegek eltüntetésében, úgy tudom, valamennyire a pattanások esetében is.
2016. dec. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egyedül! Egyáltalán nem kell elkísérniük. Az meg teljesen normális, hogy nem akarod magadon tovább a pattanásokat, magadnak megoldod és kész. Ha ez probléma lenne anyukádnak, akkor magára vessen, mert nem volt hajlandó segíteni. A házi praktikák meg most mondom, semmit nem fognak érni. Illetve valószínű sok gyógyszert ki fogsz próbálni, mire meg lesz az igazi, de megéri!!!

3 évig szenvedtem hasonlóktól.

2016. dec. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyád miért ilyen hülye? Azonnal menj vele orvoshoz, mert később meglátszik a helye.
2016. dec. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

#4: Attól hormonális háttere még lehet...

De 16 évesen miért kell szülői kíséret? Ha apukád támogat, a gyógyszert ki tudod váltani...

2016. dec. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Vegyél Himalája uborkás szappant és tisztító tonikot. Reggel este használd, illetve egyszer napkozben ha van rá lehetőséged. Heti 1 szolárium is jó.

Kamaszkent nekem is bajos volt a bőröm. A szoli mértékkel önmagában is segít.

Háziorvos ad beutalot laborba és ott megnezik van e belső oka a sok pattanasnak.


Anyádat lehet szimplán hülye, nem akarja hogy begyere a lányoknak, mert addig sem kell osztozni rajtad.

2016. dec. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!