Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használt már "black...

Valaki használt már "black mask"-ot (fekete maszk)? Ha igen akkor mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is köszönöm!

#maszk #feketearcmaszk
2016. dec. 28. 22:21
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem távolított el egyetlen miteszert sem, pedig amikor észre vettem, hogy valamiert kezd vékonyodni, helyenként üres rész keletkezni, akkor tettem még fel belőle, hogy fedjen rendesen. Viszont az összes kb láthatatlan apró szőrszálat kihúzta. 30 percet volt fent és nyugalombam volt az arcom.
2016. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Bár én még nem próbáltam, a legtöbb visszajelzés nem volt túl pozitív.

Viszont rengeteg koreai termékről hallottam jó dolgokat, mivel az Koreában eléggé odafigyelnek az arcbőrre. (Én is kacérkodom a gondolattal, hogy rendeljek) Jelenleg még csak zöld teát használok a bőrömre (nem megiszom, hanem vattával viszem fel a bőrömre-természetesen nem rakok cukrot és citromlevet a teába :D), és remekül használ. Valamint a mitesszer-eltávolításról még annyit, hogy még jónak hallottam a Holika Holika Pig-nose Clear nevű termékét. Egyébként pedig ha rákeresel az Oh my brush nevű blogra, sok érdekes és hasznos információt tudhatsz meg. Remélem, hasznát veszed a dolgoknak, amiket leírtam :D

2016. dec. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem használ.. miteszereket kiszedi meg valamivel szebb, puhább lesz az arcbőrőm már miután a pirosság elmúlik... meg jól néz ki lehet vele ijesztgetni a pasidat :D
2016. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem leszedte a kèpemről az elhalt hámsejteket.

Már csak a homlokomra ,orromra ,orrom mellé és az államra kenem. Egyszer felvittem teljes arcra . Könnyeim potyogtak ùgy szedtem le . Tép .

2017. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem.segít...kihúza a pórusokat puhább a bőröm és nem zsíros az arcam!
2019. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!