Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van -e valami jo hazi szer...

Van -e valami jo hazi szer pattanasra?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudom rosszul hangzik,de a fogkrém hatásos.(leszáritja a pattanást 1 nap/éjszaka alatt ;)
2016. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, azt tudom, de azon kivul?
2016. dec. 31. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
En a rossmannban veszek aloe vera sprayt. 1300 ft-ba kerul, nem olyan huzos az ara. Vagy ami dragabb es segiteni szokott az a La Roche-Posay Effaclar H hidratalo kremje. Gyogyszertarban kaphato. Ennek huzosabb az ara de sokaig eleg es minosegi. Ezt meg borgyogyasz ajanlotta. De amugy ha hamar akarsz szabadulni akkor kozmetikus. Es en meghallgatnek a helyedben egy borgyogyaszt is.
2016. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

Nem tudom hogy te irtad-e a kerdest, de ha nem lehet hogy ezek is segitenek.

2016. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem, en 13 eves lany vagyok, de koszi!
2016. dec. 31. 23:08
 6/9 A kérdező kommentje:
de amugy csak nehany pici pattanas van a homlokomon, szoval meg nem veszelyes!
2016. dec. 31. 23:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltem annal en vagyok a 7. hozzaszolo. Ott jobban kifejtettem. Onnan is tudsz lopni nehany otletet hogyan is segits a borodon. Itt a kerdesednel en a 3-4 hozzaszolo voltam. En is igy vagyok hogy csak 1-2 pattanas van a homlokomon. Nekem azett is mert zszok es a kloros viz szarit, igy nincs eselye a pattanasnak kifejlodni. Ami kremet meg sprayt irtam azt gondold majd meg es beszelj anyukaddal, hogy vesz-e. De a legfontosabb, ne piszkald es ne kapard... Csunya sebes heges lesz a helye. Ha mar esetleg eljapartad volna, ez velem is megesik, alsol kenocsot hasznalok ra. Ez egy sebosszehuzo krem es nagyon hamar begyogyul az eljapat pattanas. A spray a pirossagon segit es husit, a borodnek segit regeneralodni, plusz hidrataltsagot ad. A hidratalo krem is nagyon hatekonyan segit a sebek gyogyulasaban. Ezt jobban ajanlom mint az alsolt. Pattanasos boron is tokeletesen bevalt. Segitett elmulasztani is. Ezeket en sajat es batyamon tapasztalt dolgok alapjan irom most le neked.
2016. dec. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Paradicsomszeleteket ráteszel.( sebtapasszal odabiggyeszted) rajtahagyod 15-20percig és jól leszívja a dudort.

Teafaolaj is hatásos, aloe vera.( ha van otthon növényed tökéletes)

2017. jan. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jam007 válasza:
Menj el borgyógyász szakrendelésre olyan tuti tablettát ír fel vagy ki, hogy egy darab pattanásod se lesz. És még lehet hogy elküld trombózisra hajlamossági vizsgálatra is. Vagy ha nem akkor kérd meg.
2017. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!