Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg átvágás ez a Carbon...

Tényleg átvágás ez a Carbon Coco fogfehérítő?

Figyelt kérdés
Olvastam róla, hogy aktív szenet tartalmaz,ami fehéríti a fogat. Csak hát aktív szén kapható a gyógyszertárban 2-3 ezer ft-ért,ami ugyanaz elvileg,mint amit ez a szer tartalmaz és kb ugyanannyi mennyiség,mint egy doboz Carbon Coco 40ezerért. Most akkor mi van??

2017. jan. 1. 16:59
 1/10 anonim válasza:
Amit a gyógyszertárban veszel aktív szén az hasmenésre való, nem tudsz vele fogat fehéríteni, nem ugyan olyan összetevőket tartalmaz mint a Carbon Coco. Én most rendeltem az oldalukról, 9ezer Forint a sima fogfehérítőjük, nem tudom hogy hol láttál 40ezret. Nekem annyi a problémám az oldallal, hogy novemberbe rendeltem azóta se jött meg pedig már 2017van. Írtam nekik, újra küldi azt írták, persze teljesen ingyen. Szerintem egy megbízható oldal, attól eltekintve hogy egy kis baki belecsúszott az én rendelésembe. :D
2017. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pedig annyiba kerül hidd el.... 22ezer a kis kiszerelés, 40ezer a nagyobb...
2017. jan. 10. 20:30
 3/10 anonim válasza:
Eredeti oldalról vásároltam,ami 39.95 USD ami átváltva 11700 Ft kerekítve.
2017. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már hogy ne lenne ugyanaz az aktív szén,mint amit a gyógyszertárban veszel!!!!!!! Kémia szakos vagyok, nincs a kettő közt különbség!!! Max csak árban......
2017. febr. 10. 17:14
 5/10 anonim válasza:
Már bocsi. De az aktív szenet a gyógyszertárban hasmenésre és gyomorrontásra lehet venni. És szerintem nem fogmosás céljából veszik. Abban egyet értek hogy mind a 2 aktív szén. De itt megáll a hasonlóság mert a carbon cocot fogfehérítésre találták ki.
2017. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az aktív szénnek nincs több fajtája. Ugyanazt használják lokálisan fogfehérítésre is, mint orális úton bélbántalmakra. Az aktív szenet növényi anyagokból, nagy adszorpciós képességű anyag előállítására alkalmas elszenesítési eljárással készítik. Nincs több fajtája....tehát ugyanaz... köszönhetően a kémiának :) De ha valakinek annyi pénze van, vegye csak meg több ezer forintért :)
2017. febr. 28. 08:45
 7/10 anonim válasza:
50%

Nem tudom hol láttad hogy 40 ezer forint a nagyobb kiszerelés mert én 22 ezer forintot láttam az oldalon.

De egy próbát csak megér.

De amit te mondál is igaz. :)

2017. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor hajrá :) Vegyetek aktív szenet Carbon Coco néven tizenezerért vagy akár még többért :) XOXOX
2017. márc. 1. 08:57
 9/10 anonim válasza:
64%
Lehet, szőrszálhasogató vagyok, de nekem úgy tűnik, hogy a kérdést csak amiatt tetted fel, hogy villogtasd a tudásod egyéb, nem "kémia szakra" járó embereknek, akik vásárolnak 9 vagy 11ezerért fogfehérítő fogkrémet, amit az oldalukon elvileg 40ezerért láttál. Meglátásaim szerint ezek alapján felesleges volt a kérdésed.
2018. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez de hulye fsz xd
2018. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!