Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogkrémmel próbáltam leszáríta...

Fogkrémmel próbáltam leszárítani a pattanásaimat. Rossz vége lett. Tudnátok segíteni? A többi lent.

Figyelt kérdés
Elfogyott itthon az arc tisztítóm,meg eleve egy ideje nem használtam az arcomra semmit. Már kezdett csúnya lenni. Így kipróbáltam a fogkrémes házi módszert. Sajnos, mikor leszedtem,alatta feldagadt. Nagyon csúnya,mondjuk ha valaki allergiás valami rovar csípésre és feldagad..Teljes mértékben ilyen az enyém is. Segítsetek légyszíves. Holnap után suli. Nem szeretnék így menni.😔
2017. jan. 1. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég egy arckrém kipurcantotta a bőrömet. Dagadt, piros lett,hólyagokkal. Csináltam szódabikarbónát kis vízzel és felkentem. nem teljesen tüntette el, de lényegesen jobban éreztem magamat és halványult a gyulladás.
2017. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Kipróbálom.
2017. jan. 1. 23:08
 3/6 anonim válasza:
100%
Én zöld teával szoktam bekenni az arcomat, és amióta használom, rengeteget javult az arcbőröm. :)
2017. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
3-as vagyok... Előtte én is elrontottam fogkrémmel az arcom, aztán olvastam, hogy a zöld tea jótékonyan hat a bőrre, és azóta használom. Pár nap után nálam már sokkal szebb volt a bőröm. :)
2017. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítő kéne rá. Ha van bőrfertőtlenítő sprayd, az lenne a legjobb, de a kézfertőtlenítő gél is jó rá. Naponta töröld át vele 3-4x. Leviszi a gyulladást
2017. jan. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat.
2017. jan. 2. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!