Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik az, hogy drogáriában...

Létezik az, hogy drogáriában nem találok a bőrtónusomnak megfelelő alapozót? Drágább alapozóknál (pl. MAC) több esélyem lenne?

Figyelt kérdés
Rengeteget próbáltam már, de valamiért mindegyik "elütött" a bőrszínemtől. Vagy túl srágás, vagy túl fakó, stb...
2017. jan. 5. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, sajnos drogériákban elég szerény a kínálat, csak a legáltalánosabb színekből van. Én is nagyon nehezen találtam közel tökéleteset. Márkaboltban nézd meg hátha ott nagyobb szerencsével jársz. Drágábbakat is márkaboltokban találhatsz több színben, számomra pl. csak parfümériákban elérhetők azok is és ott ugyan úgy kevés a választák sajnos
2017. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. jan. 5. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az a gondom,hogy vagy hullasárga vagy piros lesz a fejem a legtöbbtől.

Most a Rimmelnek vettem a soft beige alapozójàt. Elég sűrű, púder szerű.A folyékonyakat nem szeretem,útálom ha fénylik a bőröm. (Amúgy is elég zsíros)Ez nekem bejött.Természetes fényben is elég jó

2017. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy Lancome alapozót használok, de ezt is úgy próbálgattam végig egy Douglas-ben dolgozó sminkessel. Ez most bevált. :)
2017. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél kettőt és összekevered olyan színűre, amilyenre akarod.
2017. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsónak: Jelenleg is keverem az egyébként nagyon jó Bourjois alapozómat (mely sajnos túl sárgás és kicsit sötét is a bőrömhöz) egy La Roche-Posay fényvédővel, de macerás minden reggel... Plusz ha kiszámolom, hogy az alapozó+fényvédő már majdnem egy MAC alapozó árában van, akkor már egyszerűbb, ha megveszem a drágábbat, amit nem kell keverni.

2017. jan. 7. 13:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!