Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A répa tényleg jó a pattanásos...

A répa tényleg jó a pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Hallottam már hogy jó a szemnek ,a hajnak ,meg jót tesz a bőr színének.Télleg még a pattanásokra is jó??
2010. máj. 4. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
igen jó,és ha aztmondod közbe hogy csészelevél és magbuga,sálálá nemvagyok buta,akkor kell várni egy napot és elmulik:)
2010. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De én ezt tényleg hallottam valahol. . .

na mindegy:)

2010. máj. 5. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát sztem mindenféle gyümölcs és zöldség jó a bőrnek mivel tele van vitaminokkal! Főleg a B vitaminok jók a pattanásokra, szóval érdemes olyan ételeket enni...ha nem szereted a zöldségeket meg a gyümiket egyél mondjuk lencsét, mondjuk abban sok cink van de az is jó:D jól van össze vissza fecsegek itt!:) A lényeg az, hogy egyél sok vitaminban gazdag ételt, ne csak répát és szép lesz a bőröd, persze ehhez szükséges a rendszeres tisztítás is blablabla...
2010. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!