Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan színes hajfestéket ami nem kimosható?

Figyelt kérdés
Gondolok ezalatt piros,kék,zökd.stb Szóval a nem megszokott színekből keresnék olyat ami ugyan olyan mint az ammóniás hajfesték vagy legalább 2-3 hónapig fent marad.

2017. jan. 8. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Extrém színekből, minta zöld vagy a kék csak tartós hajszínező van. Ezek is hamar kopnak, 1-2 havonta újra kell színezni mert kifakul (ez márkától és hajtól is függ)

egyébként ilyenek a crazy color, manic panic, alfaparf, directions, nekem a directions vált be legjobban :)

2017. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. A kek az valamiert nagyon sokaig benne marad a hajban, nekem peldaul ketszer szokitettuk es meg akkor se jott ki.. Amugy en a Crazy Color hajszinezot tudom ajanlani, nekem az valt be a legjobban :)
2017. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ti szőkitessel után színeztétek?
2017. jan. 9. 05:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok, igen en szokitettem elotte :)
2017. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!