Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajat szeretnék magamna...

Hosszú hajat szeretnék magamnak, azonban nem merem elkezdeni?

Figyelt kérdés

Hosszú hajat szeretnék magamnak, mint régen, a '80-as évek rockereinek volt, de nem merek belevágni, félek hülyén néznék ki vagy esetleg kinevetnének. Mit csináljak?

13/F



2017. jan. 10. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik akkor levagod...ennyi

Most azt nem kell örökké hordanod...szóval akkor majd levagod rövidre vagy amekkorara akarod Es ennyi

2017. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe nem nagyon kell "belevágni". Csak nem mész el a megszokott időben a fodrászhoz azt jónapot.
2017. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ne nagyon vágj bele.Kinevetnének.Bunkó,egyéniségtelen világban élünk.Kilógnál a "sorból".

Meg szerintem nem való a korodhoz.

2017. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Szegény utolsót az egyéniségek lepontozták :D Egyébként szerintem tedd azt, ami jól esik. Szerintem jobb kilógni a sorból, mint eltűnni benne és jelentéktelennek érezni magad. A hosszú haj fiúknál meg egy különleges ismertetőjegy, amiről egyből beazonosíthatnak. Például, ha megkérdezik tőlem, hogy emlékszem-e tegnapról arra a barna hajú, napszemüveges srácra, szürke pólóban tuti nem fogok emlékezni. De ha utólag hozzá teszik, hogy hosszú haja volt akkor biztosan egyből beugrana :) Remélem nagyjából érthető, mit szerettem volna mondani!
2017. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hosszú haj menő :) Csak ne felejtsd el, hogy azt ápolni is kell megfelelően.

Kinevetni biztos nem fognak, rocker körökben manapság is divat a dolog, ha meg elunod, bármikor le lehet vágatni.

Hajrá!

2017. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jpeter1 ***** válasza:
Nekem fiú létemre extra hosszú hajam van. Kb egy tenyérnyivel a térdem felett van a vége. A páromnak meg ugyanennyivel a bokája felett. Mi így érezzük jól magunkat. Sem ő sem én nem vágatjuk már évek óta. Csak hagyjuk szabadon nőni.
2017. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan növeszd meg, másokkal meg ne foglalkozz:)

13/l

2017. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2017. jan. 11. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!