Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett és száraz a hajam...

Töredezett és száraz a hajam de növesztem és nem akarom levágni! Mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
A hajam alja nagyon töredezik és száraz. Legalábbis én így látom. Még régebben mondtam a fodrásznak, hogy vágja le a töredezettebb részeket de ő azt mondta, hogy semmi baja a hajamnak. Pedig nekem meg másnak is durván feltűnik a különbség mások haja és az én hajam között. Persze a fodrász mikor megcsinálja olyankor nem látszik, hogy száraz és töredezett de mikor utána én megmosom onnantól megint ugyanolyan. Már mindenféle balzsamot, sampont kipróbáltam de nem segítenek. Hallottam olajokról meg pakolásokról, ismertek valami jót ami tényleg használ? Nem szívesen vágatnám le, mert növesztem már majdnem 1 éve és még most is csak alig ér váll alá, nagyon lassan nő.

2017. jan. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A töredezett részeken pedig csak az olló segít. Ha eltört, az már nem lesz újra szép, csak ha levágod azokat a részeket. Én a helyedben levágatnám, aztán elkezdenék vitaminokat szedni, hajkapszula, ricinus olaj stb
2017. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Argán olaj és értem a logikádat, nekem is töredezett de nem akarom vágatni mert utána ugyanúgy be fog töredezni és azt is le kell majd vágni.
2017. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van sajnos. A töredezett szálakat már semmi nem fogja helyrehozni. Szerintem annyit csinálhatsz, hogy most vágatsz belőle annyit, hogy a roncsolt rész eltűnjön és utána jobban odafigyelsz rá, hogy minél ritkábban kelljen vágatni. Pl pakolás, hajvégápoló olajok nagyon jók és a legfontosabb, hogy olyan fésűt használj, ami kíméletes a hajadhoz. Hajmosás után nem törölközővel dörzsölve itatod le a vizet, mert az sem túl kíméletes, stb....
2017. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg magic hair-t nézd meg, nem tudom,hogy lehet-e hinni nekik,de egy próbát talán megér.
2017. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, úgy döntöttem levágatom az aljából azt a pár centit és utána sokkal jobban fogok rá vigyázni. Lehetséges, hogy a töredezettség miatt sem nő túl gyorsan, szóval ha az eltűnik és utána majd teszek rá rendszeresen pakolásokat, stb. akkor majd beindul a növés.
2017. jan. 15. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!