Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Ez számotokra ciki...

Fiúk! Ez számotokra ciki lehet? Mennyire zavarna?

Figyelt kérdés
Ciki az, ha a lánynak van egy bőrhibája? A hátán vagy egy kisebb foltban depigmentáció, azaz egy fehér folt, amivel nem tud mit kezdeni. Egyébként a lány jófej, okos meg minden, csak van ez a bőrhibája. Titekek zavarna?

2017. jan. 14. 23:19
 1/6 anonim válasza:
78%
Egyáltalán nem zavarna, ilyen apróságokon butaság is gondolkozni.
2017. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
a-am. nem zavar
2017. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem! :)
2017. jan. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Gondoljunk csak bele!

Találkozok egy szép,okos,kedves, jófej lánnyal, aki bejön nekem, sőt szeretem is...

Aztán....meglááátom A foltot és hagyom a g-cibe, többé rá se nézek.....:-)

De most komolyan!

Úgy letojnám, hogy most van egy folt a hátán.

Ha szeretem, akkor szeretem a foltot meg ki nem sarja le??.

2017. jan. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak tájékoztatásul (ha ilyened van):

[link]

2017. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ez nem lehet kérdés!Természetesen NEM zavarna.Egy kicsit nézzünk saját magunkba,a saját testünkön is van valami,bocsánat,lehet valami ami a másiknak gondot jelenthet és még is elfogad.Ha esetleg egy csúnya forradás van a testén,azt sem rónám fel mint kizáró okot,hiszen ha szeretem akkor ez nem fontos.És még egy gondolat ha szabad.A szépség mulandó,de a belső érték gazdagodó.Nekem fontosabb maga az ember mint a szépség,bár nem árt ha helyes.Azért a csúnya partnert nem keresem de a világ szépét sem.Nekem legyen világszépe,más meg lehet más nézeten ezen a téren.Ez most elég zagyva lett,remélem a lényeget értitek.
2017. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!