Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Banki tisztviselő és fodrász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Banki tisztviselő és fodrász kapcsolata ciki? Titeket zavarna ha a párotok alacsonyabb végzettégű lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolat, pont ma egy hetes,amúgy nagyon jó, csak én aggódom egy picit emiatt. Én vagyok a fodrász.

Én 28/N, ő 39/N



2016. nov. 12. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavarna. Nem gondolnék egy banki tisztviselőt magasabb státuszúnak, mint egy fodrászt. Leszbi kapcsolatban meg úgysem a társadalmi státusz számít.
2016. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez ennyire fontos meg mèrvadó? Nem gondolnám. Ha bárki..ilyen miatt lenèz vagy elítèl az az ő szegènysègi bizonyítványa.. Ha pl takarító lennèl,se lenne ezzel baj szerintem._.

Inkább az a gáz mèg ha valakinek ezek a dolgok is befolyásolják a kapcsolatait.

Úgyhogy egy percig se aggódj emiatt:)

23/l

2016. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Beszállnék harmadiknak....
2016. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekel az ilyesmi. :) Ha tudunk beszélgetni, filozofálgatni, vannak gondolatai és el is meri őket mondani, akkor lehet egyáltalán valami és ehhez nem szükséges a papír. Most fogok diplomázni, rendszeresen diákmunkákat vállalok gyárakban. Kíváncsiságból. Akad elég sok olyan ember ott, aki nem oda való, csak nyugalomra vágyik, olyan melóra, amivel nem kell külön foglalkozni azon a 8 órán kívül, valamint sokat megtudtam így a világ működéséről is. Inkább az a fajta munkahely ciki, amit nem szeret valaki és mégis eltűri, ahelyett, hogy más lehetőségek után nézne.
2016. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív visszajelzéseket , azt hiszem megnyugodtam :-) Amúgy jókat tudunk beszélgetni, sok közös vonásunk van, szóval ezzel nincs baj :-)
2016. nov. 12. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én ugyan hetero férfi vagyok, de azt gondolom hogy ha jól érzitek magatokat együtt a szexen kívül is, akkor nincs miért aggódnod :)
2016. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem biztos nem okozna gondot

25L

2016. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo! En is bankban dolgozom, jogasz vagyok ott,de nem zavarna, ha a parom fodrasz lenne,mert nagyon vonzodok kreativ emberekhez.:)

Szoval ha fodrasz vagy, az dogos ! ;)

29/no/l

2016. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!