Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcápolási rutint...

Milyen arcápolási rutint ajánlanátok pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már túl vagyok a kamaszkoron, de a pattanásaim nem múltak el (igaz, hogy enyhültek, de még mindig elég sok van). Sajnos száraz és zsíros is a bőröm, így még több problémám van. Próbáltam már rengeteg fajta kezelést, de eddig nem találtam semmit, ami igazán hatásos lett volna. Nagyon drága krémekre/egyebekre meg nincs pénzem. Szóval tudnátok tanácsot adni, hogy hogy kezeljem a bőrömet (olyan termékekkel, amik nem kerülnek egy vagyonba)?
2017. jan. 17. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Teafaolaj, élesztő? :)

Dermofil paszta is jó, dm-ben be tudod szerezni 1500 Ft körül van.:)

Egyébként mivel tisztítod az arcbőröd reggel/este?:)

2017. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most csak pattanás elleni tonikot használok, meg hidratálókrémet, mindkettőt naponta egyszer (kétszer mosok amúgy arcot, de ezeket csak egyszer használom). Viszont szeretnék valami tippet, hogy milyen hidratálókrém lenne jó, ami nem ront még jobban a pattanásokon (mert a mostani szerintem nem jó)?
2017. jan. 18. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:
A La roche posay termékei nagyon jók. Egy próbát megér.:)
2017. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!