Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell tudni a hideggyanta...

Mit kell tudni a hideggyanta csíkokról?

Figyelt kérdés

Legfőképp az érdekel, hogy hány milliméteres szőrszálon a leghatékonyabb. Csak hónalj és intim rész szőrtelenítésére kell. Fiú vagyok.


Ha megtudom, hogy hány mm-es szőrszállal a legjobb, akkor a hónaljon megoldom szerintem. Nem lesz gond a hideggyantával, addig húzom újra, amíg az összeset ki nem szedi, kibírom.


Viszont az intim rész annál inkább. A herékről szemöldökcsipesszel ki tudom szedni, ma ki is próbáltam, és egy hirtelen mozdulattal lazán kibírható. Viszont a gyantának marad a fanszőrzet az alhason, és két oldal halad lefelé az ánuszig. Na, végig le akarom szedni. Milyen lépésekben érdemes, honnan kezdjem? Az alhastól kellene szerintem, de olyanok érdekelnének, hogy hogy rakjam rá a csíkot, és hasonlók. Továbbá, miket készítsek be bőrnyugtatáshoz, és egybekhez, esetleg sérüléshez. Szóval mindenre szeretnék figyelni.



2017. jan. 18. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A hideggyanta nem túl hatásos.

Általában csak a kis piheszerű szőröket szedi le. Szóval a hónaljat tuti nem. Általában arcra szokták használni, mert ott nem erős a szőrzet. Mármint nőknek.

2017. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, komolyan nem szedi le a hónaljat?


Ez esetben érdekelne, hogy mi kell egy meleggyantához. Nagyon értek hozzá.

2017. jan. 18. 19:30
 3/5 anonim válasza:
88%
Menj el intim kozmetikushoz. Fiú lévén teljes intim szőrtelenítést nem tudsz magadnak csinálni. Legalábbis rendesen nem. A fiúk olyan helyeken is szőrösek, amit nem látnak, illetve nem érhetnek el kellően. A végeredmény nem lesz szép és csak jobban megkínzod magad a kelleténél. Egy csomó kozmetikában vállalnak férfi intim szőrtelenítést (is). A neten bőséggel találsz. Sajnos fizetni kell érte, viszont nem sokkal többet, mintha minden cuccot megvennél az otthoni gyantázáshoz. Az eredmény pedig szép és tartós, s nem utolsósorban alig fáj, mert hivatásos csinálja.
2017. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp se kezdj el otthon meleggyantával kísérletezni. Főleg ne intim területen. Menj kozmetikushoz. Esetleg, ha már régóta jársz és kívülről tudod a fogásokat, hogy mit, hogyan kell, akkor elgondolkozhatsz azon, hogy megpróbálod magadnak otthon.
2017. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 20. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!