Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnivalók első hónalj gyantáz...

Tudnivalók első hónalj gyantázásról?

Figyelt kérdés
szóval most lesz szalagavatóm és szeretném ha aznap nem kéne a hónaljam miatt aggódnom és bátran emelhetném a táncnál a karom. Elszeretnék menni kozmetikushoz hónalj gyantázásra, de nem tudom hogy ilyenkor mi a teendő. mennyi szőrt kell meghagyni? milyen gyantát kell kérni? mennyire fáj? nem lesz piros utána? egyéb dolgok? köszike előre is

2015. okt. 30. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem gyantáztattam kozmetikusnál, de ha ott ezeket elmondod, hogy nem voltál még soha, és nem tudod hogy működik, biztos vagyok benne, hogy elfogja mondani amit tudnod kell.
2015. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
szalagavatód lesz azaz kb 18-19 éves vagy és még sosem gyantáztattál?? jesszus..
2015. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 centi szőrt meghagysz az tuti elég. hogy piros lesz vagy bármi azt nem lehet tudni előre, bőrtől függ. Az én bőröm egyáltalán nem bírja a gyantát, viszket utána, begyullad és rémesen néz ki. Inkább borotválok.
2015. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Jo kozmetikushoz kell menni. Mennyi szort kell meghagyni? Semennyit xD. Nekem sosem szokott bepurosodni es fajni sem szokott, rendes kozmetikusnal olajat hasznalnak hogy ne gyulladjon be, esetleg te is kenegetheted egy kis teafaolajjal ha begyullad
2015. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minél hosszabb annál jobban ki tudja tépni a gyanta. Olyan gyantát fog használni amilyennel ő dolgozik. Nekem nagyon fájt az első, de ne félj ki lehet bírni. Nekem nem nagyon szokott piros lenni, de attól függ neked mennyire érzékeny a bőröd. Gyantázás előtt mosakodj meg(ahol gyantáznak). Nagyon jól meg tudja gyengíteni a szőrszálakat és nagyon sima utána, szerintem megéri főleg nyáron. :)
2015. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Nekem piros szokott lenni utána. Amire ügyelni kell :minimum 1cmes szőrrel menj vagy nagyobbal. Fürödj le illetve akkor nem használj előtte mielőtt mész deot sprayt parfüm azon a területen. Ne a szalagavató napján csináld, hanem pár nappal előtte. Nekem az első borzasztóan fájt, persze az is szerepet játszott, hogy több éven át borotváltam és nagyon erős lett. Ezért én előtte be szoktam venni egy fél fájdalomcsillapítót.
2015. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 Miért lenne gáz?! Lehet, hogy mást használt, vagy nem volt rá szüksége.


A fájdalom szerintem elhanyagolható, nekem kicsit sem fájt soha, de lehet, hogy csak én bírom jobban a fájdalmat. Én úgy hallottam, a 4mm hosszú szőr a legkönnyebben eltávolítható.

2016. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!