Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mikor fürdetek/zuhanyoztok...

Ti mikor fürdetek/zuhanyoztok illetve mikor mostok hajat? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a nap melyik részében tisztálkodtok? (reggel, napközben, vagy este). Hajat mikor mostok, milyen időközönént?


Nemet is írjatok, előre is köszönöm! :) N.



2017. jan. 19. 11:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Hajat 2 naponta mosok, általában reggel, mert ha este mosom meg gyakran elfekszem és reggel be kell vizeznem hogy normálisan álljon.

Zuhanyozni szoktam este is, néha reggel hajmosással együtt, néha délután. Ha sportolok, akkor egyből utána.

F

2017. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Este zuhanyzom, és minden zuhanyzáskor hajat mosok.

N

2017. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igyekszem este zuhanyozni, mert sokkal jobb, de sajnos a sok évnyi berögzülés és lustaság miatt gyakran reggel szoktam. Minden nap legalább egyszer zuhanyzom, hajat kétnaponta mosok, fürdeni sosem szoktam, mert nem bírom.

21/L

2017. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Zuhanyozni vagy este, vagy reggel szoktam, ahogy épp alakul. Hajat mosni este, mert reggel nincs rá idōm, meg be szoktam fonni estére, hogy másnap enyhén hullámos legyen. Ha nagy meleg van, akkor van, hogy reggel mosok hajat, mert akkor nem kell teljesen megszárítani. L/20
2017. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, és 3 naponta mosok hajat. 20/L
2017. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Este szoktam, hajat meg szerdán és vasárnap mosok:)

14/L

2017. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hajat hétfő délelőtt mosok, a többi teljesen változó.
2017. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mindig este zuhanyzom, talán negyedévente van olyan, hogy ruhában kidőlök, olyankor értelemszerűen reggel.


Hajmosás mindig este, mert előtte több órán át pakolás van rajta, ezt reggel kivitelezhetetlen lenne. Kivétel, ha olyan program van, ahova frissen mosott, belőtt hajjal szeretnék menni. Akkor előtte :)


Reggelente maximum nyáron szoktam megmosni, ilyenkor félek, hogy megfázik a fejbőröm, hiába szárítom meg, plusz szívesebben alszok tovább, és már a fent említett pakolás. Heti kétszer mosok hajat, zuhanyzás minden nap van :D


27/N

2017. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Este szoktam zuhanyozni, hajat két-három naponta mosok.

L

2017. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Minden este zuhanyzok vagy fürdök. Kb négy naponta szoktam hajat mosni( változó mikor,általában délelőtt,de van,hogy este vagy délután) 21N
2017. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!