Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok/nok, ti probaltatok...

Lanyok/nok, ti probaltatok mar? ( link leirasban)

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kerdesem hogy ti probaltatok mar az ugynevezett arc borotvalast?

Kulfoldi youtube-osoknal lattam ugynevezett face razor nevezetu kis dolgot amivel eltavolitjak az arcrol a szort

Itt egy link pl :

[link]

Viszont ez mivel lehet masabb mint a borotva??🤔

Szivesen beszeretnek egy ilyet de felek h olyan mint a borotva

A videokba azt mondjak h mas es nem no vissza fekete borosta de nem tudom:S

Valakii aki probaltaa irjon letszivees😊



2016. dec. 18. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért borotválkoznak nők? Amúgy énis láttam, de ez valójában egy penge, amit a férfiak szőrtelenítésére is használnak.:D
2016. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom en azer probalnam ki mert ezek a kulfoldi vidisek odakat zengenek rola😅 Es akk bizti jolehet csak furii mertt tenyleg csak egy penge es attol meg nem no vissza ugy a szor mint a borotvatol?
2016. dec. 18. 21:28
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

De elvileg igen.:(

Egyébként reklámoztak itthon is ilyen új fajta Veet Sensitive Precision™ Elektromos trimmelő és szőrvágó, én is vettem a szemöldökömhöz, de ahogy láttam a pengéjét olyasmi mint egy borotva. És semmit nem írnak róla.:D Adhatnának valamiféle tájékoztatást.:)

Amúgy a külföldiek sok furcsa dolgokat találnak, meg is lepődtem, hogy arcot borotválnak.xd

2016. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Jajj igen azt most enis nezteem hogy milyen lehet😁😁de ezt akkor kikell probalni hogy visszano e ugy mint a borotvanal mert ha igen akk tell penzkidobas de ha nem akk meg megeri

Am tenyleg kulfoldon mar mindent kitalalnak xdd dee ebben a vidiben is amit linkelte ugy aradozik rolaa meg mondjak mindig h semmikep nee a ferfiak altal hasznalt borotvaval csinaljak hanem azzal a kis bigyoval amit am meglehet rendelni 3dollarert szval nemtudom en am felek kiprobalnixd ezert szeretnek magyaroktol velemenyt elsosorban mert a kulfoldiekben nem bizok

2016. dec. 18. 21:38
 5/16 anonim ***** válasza:

Megnéztem a videó alatti linket és rákerestem,de csak 1 vélemény van róla, de figyelheted itt is.:)

[link]

2016. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Müllerben árulnak ilyet, én ott szoktam venni.


És igen, muszáj használnom, mert az egész fejem szőrös, mint egy majomnak.


Próbáltam mást is, epilátort, gyantát, de nem jöttek be. (Nem is kellenek tippek, a kis pengémmel meg vagyok elégedve.)

2016. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Naaa szupeeer vegree akk valaki ki is probalta😍Meseeelj milyen?? Nem olan mint a borotva??

Amnekem is szoros vagyis nem szor hanem pihe de idegesit xd

2016. dec. 18. 22:48
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

A borotva is penge, meg ez is. Most az, hogy abban merőleges a nyélre, ebben meg vízszintes, nem oszt, nem szoroz.


De ezt könnyebb használni. Azért szeretem, mert 2 perc alatt megvan, és semmit nem bántok vele. Engem a szőrtelenítő krémek irritálnak - az is csak addig szedi le a szőrt, mint a borotva -, gyantázás tépi a bőrömet, epilátor meg simán nem szedi ki.


Fekete borosta akkor fog nőni, ha alapból fekete szőröd van. Nekem ugyanolyan szőr nő vissza, mint mondjuk gyantázás után, csak nyilván hamarabb.

2016. dec. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
borotválkozzanak a pasik. nekem nincs rá szükségem, nem akarok szúrós borostát. ugyanolyan penge ez is, mint a hagyományos borotva, tehát ugyanúgy borosta nő utána. hogy miért nem vallja be a csaj? mert kell a reklám a terméknek. mert ciki lenne bevallani, hogy borostás az arca. kis kamukirálynő.
2016. dec. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

A rossmannban és a DM-ben is lehet kapni!:) Én is rendszeresen borotválom már több mint egy éve. Gyantától én sajnos kipattogtam ott mindig. És nem, rohadtul nem lesz "borostás", mivel az a szőr ami ott nő sokkal vékonyabb mint pl a lábadon. Nyilván visszanő de nem erős (mármint érzésre, akinek alapból fekete nyilván feketén nő vissza) és nem olyan mint amikor 1 hete nem borotváltad a lábad...Kb kéthetente szoktam újra leszedni. Nekem bevált, ráadásul az alapozó is sokkal szebb ha sima ott az arcod:)

Aki meg nem próbálta ne ossza itt az észt, örüljön kussban hogy neki nincs ilyen problémája;)

2016. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!