Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rasztába jól állna ez a haj?

Rasztába jól állna ez a haj?

Figyelt kérdés

váll alá érő dreadlockom van olyan frufruval, mint ami a képen is látható. Rendszeresen horgolt hajam van, kicsit ecsetesek a végei, de rendezett. :) Szerintetek dreadlockon is jól nézne ki ez a haj?

[link]



2017. jan. 19. 20:01
 1/8 anonim válasza:
Minden esetre érdekes lenne rastában :) hát ezt te tudod igazán hogy neked tetszike
2017. jan. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
láttam hasonlót, szintén dreadlockon, ami egészen jól nézett ki :) igazából maga a haj tetszik, a megingásom tárgya, hogy azt nem tudom, szüksége van e a lelkemnek ilyen változtatásokra :D Az egyik felem azt mondja, hogy próba cseresznye, maximum visszafestem, nem ez lenne az első eset... :D a másik felem viszont be van szarva, mert lehet, hogy nekem tetszik, de lehet, hogy úgy néznék ki, mint egy bohóc :D Ezért gondoltam rákérdezek külső szemlélőknél, hogy ti mit gondoltok róla :)
2017. jan. 20. 15:25
 3/8 Mindenjó ***** válasza:
75%

Nem is tudom...

Szerintem rasztába már egy kicsit túlzás. Alapból a kontraszt sem átlagos meg csak a sima raszta sem de együtt már sok.

2017. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

pont ezen agyalok, hogy mennyire lenne sok. :)

itt a képen, szinte ugyanez a szitu, ráadásul dreadlockban :)

[link]

2017. jan. 20. 16:50
 5/8 anonim válasza:

1 válaszoló

szerintem ezt meg lehetne szépen is csinálni csak ne rikító Meg mint amit be linkeltél kép ne ennyire elenkezö színű legyen mert az biztos csúnya lesz

Meg ez lehet egy férfinak ténylegesen hülyén is állna sajna :/ egy csajnál meg nem annyira

2017. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok:)

Időközben megrágtam-vetettem magamban a dolgot :) néhány évvel ezelőtt lehet gondolkodás nélkül megcsináltam volna, de most már jobban vágyom valami természetesebbre :) csak azért, mert öt percem van, nem biztos, hogy tetszene a haj akár egy hét múlva is :) úgyhogy ezt az ötletet most elvetem, de köszönöm, hogy észrevettétek a kérdésem és normális véleményeket írtatok! :) nem olyanokat, mint amiket sok más dreadlock-kal kapcsolatos kérdésnél láttam, ahol csak olyan válaszokat adtak az emberek, hogy "a rasztahaj undorító" és ténylegesen nem is válaszolnak normálisan a kérdésekre :D

Béke!

2017. jan. 21. 01:40
 7/8 anonim válasza:
100%

Béke neked is :)

Amit akartam írni hogy a lentebb lévő hölgynek nem teljesen raszta a haja, hanem elöl kicsit hosszabb, egyenes. Szóval ha arra gondoltál hogy hogy a frufrudon kívül hagysz más rasztátlan hajat és csak hátul csinálod meg az szerintem jól állna

2017. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt most így hirtelen nem értem, de nem tudok "rasztátlan" hajat hagyni frufrun kívül, mert már három éve dreadlockom van :)

De azért köszönöm a választ! :) a dolog már úgy is tárgytalan! ^^ nem leszek "raszta-szörnyella"!:D

2017. jan. 23. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!