Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők! Milyen parfümöt használtok?

Nők! Milyen parfümöt használtok?

Figyelt kérdés

Melyik a párotok kedvence, vagy melyikkel tudjátok a legjobban bevadítani a pasikat?


Férfiak véleménye is érdekel. :)



2017. jan. 20. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mostanában Calvin Klein Euphoria-t fújok magamra.

Azt nem tudom, kit mennyire vadít be, de meg szokták dicsérni, isteni illat.

2017. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Használok sokfélét, amit a párom szeret pl Chopard Casmir.
2017. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én a charlie blue-t használom már évek óta, mást nem használok
2017. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én egy AVON-os 'Luck for her' névre hallgató parfümöt használok évek óta. Kellemes édes illata van, mindenki dícséri. Nem tudom, hogy mennyire vadító, de a párom imádja az illatát.
2017. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Moschino love parfümjét, mindenki dicsérgeti a közelemben. Párom is szereti rajtam.:)
2017. jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

több fajtát is, attól függ, milyen kedvem van, illetve hogy hova megyek.

Melóba mostanában egy régebbi parfümömet használom, ami 2-3 évig állt itthon (Madonnának az egyik parfümje).

Ha valami esemény van, vagy a barátommal találkozok akkor vagy az Avon Summer Sunset-jét vagy pedig a Playboy-tól a Play it sexy-t. Amit a 4-es írt, annak a La Vie-jét rendeltem meg most, kíváncsi leszek milyen :P

Az Avon Summer Sunset illatát párom is imádja, de egyszer munkatársam is megdícsérte. 21N

2017. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kenzo: Flower Essentielle


Nem használom "vadításra", azért használok parfümöt, mert nekem tetszik az illata.

2017. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Páromnak tetszik az Avonos Crystal Aura meg a Rare platinum, szintén Avontól. Előbbit akinek csak mutattam, mindenkinek tetszett.
2017. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Mindenképpen olyan illatot válassz, ami inkább frisseséget ad, nem túl tömény vagy túl édes, mert azt szerintem a legtöbb férfi nem szereti.De a te személyiségedtől is függ, hogy milyen parfüm illik hozzád:)

De személy szerint nekem a Diesel - Loverdose az egyik kedvencem, na meg a Versace-tól az absolu.

2017. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sokfélét használok, a barátom kedvencei: Victoria's Secret-Sheer Love, Zara-Red vanilla, Katy Perry-Mad love.:)
2017. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!