Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig, mindehol egyformának...

Mindig, mindehol egyformának látjátok magatokat?

Figyelt kérdés

Nekem rettentően függ attól, hogy milyen megvilágítottságú tükörben nézem magam vagy éppen milyen kedvem van.

Vagy ez badarság és amikor csúnyának látom magam, valóban csúnya is vagyok?


2010. máj. 5. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

ha nagyon meg van világítva a tükör akkor nekem is csúnya a bőröm

én sötétben szebbnek látom magam:D

2010. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha ájulok el magamtól, néha meg csak nézem h ronda vagyok.. hm, aszthiszem nálam hangulatfüggő
2010. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jah, ez nálam is így van. Van, hogy kétszer szinte ugyanúgy csinálom meg a hajam, meg a sminkem. Egyszer szépnek látom magam, máskor meg nem. Lehet benne valami, hogy hangulatfüggő.


22/L

2010. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A valódi képet akkor kapod magadról ha kint természetes fényben csinálsz egy fényképet és azt nézed meg. Na olyan vagy valójában.
2010. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
itthon, lámpafénynél én is szépnek látom magam, néha természetes fényben is, de pl egyszer megnéztem magam a pláza mosdójának türkében, és fuu nagyon ronda voltam:(
2010. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is hangulatfüggő, van amikor gyönyörűnek, van amikor csúnyának érzem magam... Pedig szép vagyok. :D
2010. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én neonfényben nézek ki nagyon hülyén. amúgy észrevettem, hogy alvás után szebbnek látom magam. de szerintem csak azért mert utálok aludni és örülök amikor végre reggel van :D:D
2010. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!