Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fürdés után minek kenitek be...

Fürdés után minek kenitek be magatokat zsíros testápolóval?

Figyelt kérdés
Én pont azt szeretem hogy tiszta lesz utána a bőröm és zsírmentes.
2011. jún. 3. 22:15
 1/10 anonim válasza:
nem kenem le magam semmivel fürdés után
2011. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én ha igen, azért, mert annyira viszket a lábam a szárazságtól, hogy nem tudok tőle elaludni.
2011. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én testápolómnak isteni illata van és tisztaság érzést ad, a fürdésen felül, tehát fokozza. Gyorsan felszívódik, imádom és puhább a bőröm is tőle.
2011. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
énsem, de egészséges az tény.
2011. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 napietus ***** válasza:
azért, mert száraz a bőröm. akinek nem az, az nyilván nem keni. és nem kifejezetten zsíros, inkább hidratáló testápolóval.
2011. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nincs szükséged rá. Nekem a zihanyzástól kipirosodik, és a lábamon egészen ilyen pikkelyes repedezett lesz a bőr, ha nem kenem be. Én amúy nem zsírossal kenem be magam, hanem hidratálóval, nem ugyanaz...

Ja és amúgy ekcémás is vagyok, ha nem kenem be magam semmivel, akkor kiszárad annyira a bőröm, hogy kisebesedik néhol...

De nem vagyunk egyformák.

2011. jún. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A bőröd nemcsak tiszta lesz de védtelen is! Lemosod a savas védőréteget, így kiszárad, ettől a bőr bepánikol, és korrigálni próbál, vagyis jobban zsírosodsz! A testápolóval a hidratálást oldjuk meg és védjük a bőrt a kiszáradástól. Sok olcsó krémben több az óccsó ballaszt anyag, mint a drágább glicerin, így zsírosabb tapintású lesz tőle a bőr, de még ez sem az és nem is olyan mint az a zsír amit lemostál.
2011. jún. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Írjatok jó testápolókat.
2011. jún. 4. 03:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb tusfürdő és szappan iszonyúan kiszárítja a bőrt. Ez egy jó kis üzlet ám! :)

Amúgy én nem használok minden nap testápolót, csak kb. 2-3 naponta.

Most a zöld Garniert vettem, a kakaósat, mert nagyon megtetszett az illata. Nem rossz, de semmi extra.

Ja és ez sem zsíros, max. 5 perc alatt felszívódik, nagyon jó selymes és illatos lesz tőle a bőröm :)

2011. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sima glicerines kézkrém, szétmorzsolod és ha nem zsíros az utóérzete akkor jó.
2011. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!