Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A világos színű szempillákat...

A világos színű szempillákat érdemes festetni fiúnak?

Figyelt kérdés
talán kibírna 2-3 hetet
2017. jan. 24. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mennyire szeretned hogy melegnek nezzenek amiert fiu letedre sminkelsz...
2017. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fog úgy tűnni mint ha smink lenne mert ha jól értem te nem a spirálról beszélsz. Nekem is van olyan fiú ismerősöm aki befestette észre se vettem csak mikor felhívta rá a figyelmemet.
2017. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aaaaaa, dehogy fog feltunni, ha amugy tejfolszoke a srac, kozben meg fekete szempillai vannak...
2017. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
magas a Co2 kibocsátás...
2017. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tejföl szőke! Amúgy kozmetikus mondta, hogy ne feketével, hanem inkább sötétbarnával festené. Már csinált fiúknak ilyet. Csak nem tudom mennyire tartós.
2017. jan. 25. 07:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiúknak eleve hosszabb és szebb a szempillája mint a nőknek, nem spirálról van szó, ha tényleg nem tejfelszőke a kérdező akkor nem lesz feltűnő.

Kb 3-4 hétig volt szép nekem amikor festettem.

2017. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"kozmetikus mondta", már mindent értek... Már őgyis túl hideg van
2017. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem barnára festetni kozmetikussal megéri, ha világos színűek a pilláid. Egy fiún is sokkal jobban mutat a sötétebb szempilla :)
2017. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!