Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek csunya a körmöm?

Szerintetek csunya a körmöm?

Figyelt kérdés
Szalagavatóra csináltattam decemberbe és januárba suli elött lejött az egyik aztán szépen lassan a többi. De szerintem csunya lett töle a körmöm. Egyébként épitettem.
2017. jan. 26. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2017. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja
2017. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eléggé. Nem csodálom, hogy meg sem mutatod nekünk.
2017. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha szép körmeid vannak, miért nem lehet egyszerűen kifesteni? :) ha zavar hogy rövid, akkor meg növeszd meg.. mára már alig maradt türelmes ember, hosszú hajam volt, levágattam, de most alig várom hogy megint hosszú legyen, de nem fogom semmilyen hőillesztéses technikával meghosszabbíttatni ( és egyéb más krémmel sem, stb ) :D

Többet ne építtess, lakkozd/lakkoztasd ki.

2017. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem egy örökös dolog, szóval egyszer mindenképpen le fog jönni, viszont érdemesebb lett volna visszamenni a körmöshöz és leszedetni. Kb. 3-4 hét a kifutása egy körömnek, ez attól is függ, hogy kinek milyen gyorsan nő a körme és, hogy mennyire tud rá vigyázni (nem töri el pl.) és nyilván attól is, hogy a körmös milyen anyagokkal, hogyan dolgozik. Ha magától jön le, letörik vagy mondjuk te is feszegeted, akkor az nyilván csúnya lesz utána mert letépi a saját körmöd felső rétegeit, beszakad,ami fájdalmas is. Egy körmös pedig szépen le tudta volna reszelni. Alapvetően nem a műkörömmel van baj, nyilván valamennyivel vékonyabb lesz utána a körmöd, de nem megy tönkre. Majd lenő a körmöd és ugyanolyan lesz, mint amilyen előtte volt, csak nyilván ez időbe telik.
2017. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. Házi megoldásnak ajánlom figyelmedbe a homokhatású, erősen csillámos körömlakkokat arra az időre amíg lenő a sérült rész. Tartósak, és nagyon szépen elfedik az egyenetlenséget, miss sporty crush on you lakkjai szerintem nagyon jók.

Polírozhatod is őket, de azzal is sérül a köröm és veszít a vastagságából.

2017. jan. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!