Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 6 éve rágom a körmöm. és...

Réka a Marsról kérdése:

6 éve rágom a körmöm. és szeretnék leszokni, de nagyon csúnya a körmöm és a bőr is. Mi ilyenkor a teendő, gyógyszer vagy valami más?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs gyógyszer, egyszerűen abba kell hagyni. Ez csak egy rossz szokás, ne csináld többé és kész. Én is rágtam 18 éves koromig, aztán abbahagytam mert akkor jöttem rá milyen ocsmányul néz ki, igénytelen. Azóta szép hosszú körmeim vannak, hamar megnő, és mindenki dicséri.
2014. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Műköröm?
2014. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is rágtam, le kell szokni, és annyi.
2014. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta az eszemet tudom rágtam a körmöm, de idén végleg leszoktam róla. Az egész elhatározás kérdése. Gondolj bele, ha megnő milyen sok szép körömlakk közül válogathatsz és nem kell mások elől rejtegetned a csúnya körmeidet..
2014. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. a leszokás részét már elhatároztam tegnap óta csak hogy mivel tudok rásegíteni..milyen gyógyszert tudtuk ajánlani? esetleg szükséges hasznos-e?
2014. ápr. 16. 15:41
 6/7 anonim válasza:
100%
Én is rágtam a körmömet, körülbelül 15 évig, amikor eldöntöttem, hogy végre abbahagyom. Mivel nehezen tudtam leállni, egyik barátnőmtől kaptam egy Daum-exol nevű körömvédő lakkot, ami a körömrágásról, ujjszopásról való leszokást segíti. Elég sok ideig fennmarad és nagyon keserű, ami miatt egész hamar sikerült leszoknom a "szenvedélyemről". :) Azóta mindig szépen kifestem, és mivel nem akarom tönkretenni a munkámat, már egyáltalán nem rágom a körmömet. :) Szerintem próbáld ki!
2014. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam..de annyira durván rágtam hogy az sem segített..meg sem éreztem..de már 3x sikerült leszoknom..de amikor valami rossz történik mindig visszaszokok.
2014. ápr. 16. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!