Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok titeket hol zavar a...

Csajok titeket hol zavar a testszőr?

Figyelt kérdés
A baratotokon vagy alapbol egy fiun hol zavar ha van szor (honalj, mell,has, stb)?

2017. jan. 26. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Háton semmiképp se legyen szőr,máshol nem zavar,persze attól függ,milyen mértékben szőrös,dzsungel ne legyen :)
2017. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Intim területen zavar a legjobban. A többi testrészen lehet, de ápoltan.
2017. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
háton, vállon pl. tehát ha már nagyon szőrös.
2017. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kevés dologtól undorom a világon, de ezek között előkelő helyen áll a bundás hát. Az sem tetszik, ha kibuggyan a pólóból a hosszú mellkasbozont.
2017. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
sehol
2017. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően a nagyon nagy, nagyon sűrű, "bozontos" szőr sehol nem tetszik, de a "normál" mértékű szőrösség sehol nem zavar, ha ápolt és rendezett. Mondjuk a szőrös hátat, lehet, hogy annyira nem díjaznám, de még nem találkoztam ilyennel, nem tudom. Vannak erősebb testalkatú, férfiasabb pasik, szerintem nekik kifejezetten jól áll, ha szőrösek (pl. mellkas), rajtuk az arcszőrzet is tetszik, de nyilván ez több mindentől függ, hogy jól áll-e valakinek. Viszont vannak olyan "kisfiúsabb","babaarcú" srácok is, akik nem vagy csak kicsit szőrösek, nekem ez is bejön. Ha kevés, vagy ritka a szőr mondjuk arcon, mellkason, akkor jobban tetszik, ha inkább leszedi, de nyilván nem várnám el senkitől. Viszont a hason, a köldök alatt valamint intim területen kifejezetten tetszik a szőr. A láb, kar nálam evidens, hogy egy férfin szőrös.
2017. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!