Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont ajánlotok a...

Milyen sampont ajánlotok a hajamra?

Figyelt kérdés

Helló,

A hajam mivel évekig alig volt vágva és egyáltalán nem elmegyünk vele, tömeggyilkos eltöredezett. Most havonta van vágva elévülési, kezd regenerálódni. Az lenne a kérdésem, hogy milyen sampont és balzsamot ajánlotok extra töredezett hajra? Olajok, sprék nem érdekelnek, abból van bevált. Nem kifejezetten dm-es, rossman-os termékek érdekelnek, hanem pl. Joico meg ilyenek.. Mert drogériásokat már próbáltam, de ha valakinek az vált be kérlek írja le.


Csak a kérdésre válaszoljatok légyszi:)

Előre köszi és bocsi ha zavarosan fogalmaztam valamint


2017. jan. 27. 22:39
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi nem olvastam vissza telefonom sz@rakodik..

Elmegyünk helyett törődtem

Tömeggyilkos helyett rettentően

Elévülési nem kell

2017. jan. 27. 22:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Gliss Kur segített:) Annak a termékcsalásnak a samponja, pakolása, kifésülős sprayk is jók.:)
2017. jan. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anide_enez válasza:
Nekem a Subrina Phi repair hajápolók jöttek be,tavaly nyárra vettem olyan sprayt is amit nem kell kiöblíteni,védi a hajad a vízparton is. Az argán olajos hajpakolás is elég jó ez azt hiszem vitaline.
2017. máj. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!