Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá magam az...

Hogyan vegyem rá magam az epilálásra?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy RowentaEP1030-as epilátort szüleimtől, de sehogy sem tudom magam rávenni a használatára(17 éves lány vagyok)

Kérlek lássatok el valamilyen tippel, mert már elég fontos lenne a szőrtelenítés.


2017. jan. 28. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ess túl rajta.

Unalmas, eleinte kissé fáj is, de meg lehet szokni.

Majd motivál az eredmény.

2017. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast!💪
2017. jan. 28. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fog fájni elsőre, lehet jobban teszed ha először csak kis részen próbálod ki, megnézed mennyire bírja a lábad. Előtte esetleg vegyél egy fürdőt, így kicsit könnyebb lesz leszedni. Ja és ha egyszer rávetted magad az epilálásra, akkor onnantól ne borotválj, mert ha elkényelmesedik az ember, akkor utána az epilátor ugyanúgy fáj mint legelőször :D
2017. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2017. jan. 30. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!