Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit nagyon túlzásba vitt...

Kicsit nagyon túlzásba vitt pattanás kezelésre?

Figyelt kérdés

Volt egy kinyomhatatlan bőr alatti dudoros pattanás szerűm és azt lefertőtlenìtettem patikában vásárolt fújóval. Tűvel kinyomtam ki is jött,mellette is voltak hasonló ilyenek kisebb változatban azok félig jöttek ki. Sajnos annyira megnyomkodtam őket hogy utána már vér és nedv jött,másnapra ez az egész barnás piros nagy folt lett,le se mertem alapozni csak picit mert brutál csúnya ez mind az állam egyik oldalán. Megint elszúrtam,többet nem nyúlok semmihez. A lényeg az hogy kentem fogkrémmel,neogranormonnal,jóddal,akneroxid 50mgvel (nem kevertem krémmel hogy ne szárítson a hatásért de nem használt)

csináltam most nemrég egy paradicsomléből-citromléből-szódabikarbónából át törlésképp egy "halványítót" de ez meg most kimarta most egy jégkockával jegelem sírva mert mar-csíp-ég minden és vörös.

Légysziii ötleteket:(((

21 lány



2017. jan. 30. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:

ja és a bőröm zsíros-vízhiányos.

Sosem tudtam inni rendesen folyadékot és mivel tavaly 15kgt dobtam le mostanra étvágyam sincs felborult minden. Gondolom a bőröm is..Szarul eszek,iszok,stressz és a nem megfelelő krémek használata

Valaki felvilágosítana?

2017. jan. 30. 19:56
 2/4 anonim válasza:
Szia nekem is nagyon sok probléma volt a bőrömmel nagyon sok nagy gennyes pattanásom volt én elmentem egy jó bőrgyógyászhoz mert rá jöttem hogy nem elég ha kívülről kezelem kaptam rá gyógyszert a (sotret) nevezetű tablettát amit 1 évig szedtem és azóta csak nagyon ritkán jönnek ki pattanásaim azok is csak mensi előtt de minimális a hegeket meg foltokat több módszerrel is lehet kezelni vannak olcsóbb megoldások reszelt krumpli egy kis mézzel pakolás gyanánt nyugtat és folyadékot pótol vagy a kövirózsakrém pár száz forint a patikába vagy az (ilcsinek) van egy kréme csipkebogyó krém az picit drágább 2-3 ezer ft
2017. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a hegeket meg lézeres kezeléssel finomítottam plusz itthon kezelés kollagén tabletta sok folyadék + vettem infra lámpát meg biotron lámpát magas víztartalmú kenőcs hámlasztani csak heti 1 X szoktam mert azt sem szabad túlzásba vinni
2017. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem
2017. jan. 31. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!