Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni mély hegek...

Pattanás utáni mély hegek eltüntetése miatt keresnék Budapesten jó bőrgyógyászt. Tudtok ilyet ajánlani? Korábban már volt orvosi gyémántcsiszolásos mikrodermabrázióm, ami nagyon hatásos volt. Ilyesmi kezelésre gondolnék.

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

dr. asbót júliát hívd fel, a neten kiadja a telefonszámát. nem tudom, ő foglalkozik-e ezzel, de telefonon meg lehet kérdezni. azért ajánlom őt, mert nagyon kedves, jó szakember és nekem szimpatikus a hozzáállása, felfogása.

AHA savas hámalsztást próbáltál már esetleg?

2015. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én spf20-ast használtam a szalicilsavas hámlasztót, de már nem kell, helyrehozott. néha egy kis kávézacc arcradír is csodákat művel. nem kell semmilyen orvoshoz szaladgálni.
2015. máj. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos pluszban még rosaceás is a bőröm,így a hámlasztó kizárva. Használtam már bha-hámlasztót, de inkább àrtott,mint használt. Azét köszönöm a válaszokat. Esetleg más ötlet? Vagy jó szakember,eljárás? Egyéni tapasztalatok is érdekelnének.
2015. máj. 2. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
a rákóczi út 40-ben van egy bőrgyógyászat-kozmetika meg más orvosi rendelések is. ott lehet kérni kupont az első menüpontál, ami 3 alkalmas mikrodermabráziós kezelést nyújt 10 ezerért 15 helyett.
2015. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!